Фомијес 1 Комплет Комплет За Продолжување На Трепките Комплет За Продолжување На Трепките Апликатори За Шминка За Лице Комплет За Шминка Лажни Трепки Лажни Трепки

Фомијес 1 Комплет Комплет За Продолжување На Трепките Комплет За Продолжување На Трепките Апликатори За Шминка За Лице Комплет

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

Алатки За Продолжување на трепките : Совршени За вежбање продолжување на трепките, шминка, масажа на главата, сликање лице,. Чаша За Лепак за трепки : Лесна, лесна за употреба и лесна за ракување ги прават апликациите за шминка уште полесни. Пестани Постизас Природни : комплетите за вежбање Трепки се погодни за калемење трепки за вежбање обука и шминка. Држач За Продолжување на трепките : Многу детален дизајн, од растојание меѓу лицето до искривување на очните капаци, дизајниран да реплицира вистинско човечко лице. Сет за Продолжување на лажни Трепки : Подобро од традиционалниот материјал и технологија, повеќе со резултатите од симулацијата. Полесно е да се користи, ќе ја направи вашата работа одлична и брзо. Пакетот Вклучува 1 х фиока за вежбање 1 х заграда 5 х пара трепки 50 х држачи За лепак Карактеристики - Боја : сет На Бели трепки. - Материјал : пластика, влакна манекен обука главата. - Големина : 15,20Х9, 50Х1, 00см/5, 97Х3, 73Х0, 39инч Вештачки Трепки За Шминка. - Испуштете го лепилото во чашата за лепак за да започнете да вежбате Калемење Трепки Материјали За Убавина. - Ви дава најблиску можно искуство на вистински човек, во голема мера ефектот на пракса лажни трепки апликатор. - Можете да го испратите како подарок за вашите пријатели кои планираат да вежбаат шминка, дајте им малку изненадување вежбајте трепки. - Многу детален дизајн, од растојание меѓу лицето до искривување на очните капаци, дизајниран да реплицира вистински Трепки за Уметност на човечко лице. - За почетниците да вежбаат продолжување на трепките, помогнете ви да верувате во вашата техника Комплет За Вежбање Трепки.Опис на стокатапрактични трепки Може да бидат повеќе време.трепките продолжување пракса манекен 3 во 1, калемење на трепките може да се практикува на послужавник, единечни трепки и лепак, исто така, може да се стават на послужавник, што е многу погодно за почетниците да практикуваат калемење на трепките.послужавник за вежбање за продолжување на трепките фиоките за вежбање се лесни во споредба со главата на манекенот, преносни и лесни за носење.

Избор на клиенти

Кутија за Пакување трепки од хартија Кутии За Трепки Пакување 10мм-25мм Трепки Случај Рефус Свеж
Кутија за Пакување трепки од хартија Кутии За Трепки Пакување 10мм-25мм Трепки Случај Рефус

Празната кутија за трепки е изработена од сигурен материјал, така што можете да ја користите со доверба.

DEN 3.00
Комплет за Трепки со магнетски Ајлајнер, водоотпорен комплет за лажни трепки Лесен За нанесување шминка за жени Свеж
5/10/50/100 парчиња Кутија За Пакување Трепки за 25мм Трепки Празна Хартиена Кутија Пакет Со Розова Шема Свеж
5/10/50/100 парчиња Кутија За Пакување Трепки за 25мм Трепки Празна Хартиена Кутија Пакет Со Розова Шема

Празната кутија за трепки е изработена од сигурен материјал, така што можете да ја користите со доверба.

DEN 3.33
Лесни трепки за вентилатори и екстензии на трепките Премиум сингл | Дебелина од 0,05-0.07мм | Должина од 8-16мм | Заврши за Свеж
Втора Кожа Трепки Сајури боку02 За Стрели В Ф-04Е/докомо ДФЈ04Е-АБВХ-199-К036 Свеж
Втора Кожа Трепки Сајури боку02 За Стрели В Ф-04Е/докомо ДФЈ04Е-АБВХ-199-К036

Гаранцијата на производителот не може да се примени Производител Број На Модел : DFJ04 EABWH199K036 Arrowsvf04 E / docomo �

DEN 1.33
Кутија За Пакување Трепки Од Хартија Кутии За Трепки За Пакување Трепки За Пакување Ленти Празен Случај Свеж
Кутија За Пакување Трепки Од Хартија Кутии За Трепки За Пакување Трепки За Пакување Ленти Празен Случај

Сигурен материјал, стабилни перформанси и долг работен век Лесен е за употреба и ви носи многу погоднос�

DEN 1544.48
6ел 6 Пакет Јазол Слободен Ракети Поединци Средно Црна Свеж
6ел 6 Пакет Јазол Слободен Ракети Поединци Средно Црна

Прекрасни Поединци Со Средна Должина : Поединци Без Јазли На Arел во комплет од 6 пакувања; секое пакување

DEN 3.33
Притиснете На Ноктите Кутии За Пакување И Комбо Кутија Во Собата Празна Со Послужавник, Стилови 4,50 кутии Свеж
Притиснете На Ноктите Кутии За Пакување И Комбо Кутија Во Собата Празна Со Послужавник, Стилови 4,50 кутии

Функција На Кутијата за Складирање лажни Трепки : Овие празни куќишта за трепки можат да ги задржат треп

DEN 1.67
Розова Виолетова Бела Црна Црвена Боја Кутија За Пакување Трепки Шарена Кутија За Хартија За Пакување Трепки Свеж
Волуменски екстензии на камшик 3D-8D Premade Fans Extensions Extensions Mixed Tray 9-16mm 12-15mm .07/.10 C/D Curl Premade Fans Свеж
Волуменски екстензии на камшик 3D-8D Premade Fans Extensions Extensions Mixed Tray 9-16mm 12-15mm .07/.10 C/D Curl Premade Fans

Овие можат да ги користат и почетните или зачинети уметници со камшик И крајот на врвот, ќе биде подолг, �

DEN 159.84