X-DREE 25pcs LW1C AC 300V 20A 8.25 mm Теренот 5P Завртка Терминал Блок Лента Бариера(25 Unids LW1C AC 300W 20a 8.25 mm Paso 5P Tornillo Терминал Тира Барера Де Барера

X-DREE 25pcs LW1C AC 300V 20A 8.25 mm Теренот 5P Завртка Терминал Блок Лента Бариера(25 Unids LW1C AC 300W 20a 8.25 mm Paso

DEN 1.33

Свеж

Достапно.

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пластика, Метал; Нето Тежина : 303гр. Содржина На Пакетот : 25 парчиња х Терминална Блок Лента Бариера; Модел : LW1 C. Главна Боја : Црна, Сребрен Тон; Одговара За Големина На Жица : 22-12 AWG. Номинална Вредност : AC 300 V 20 A; Терминален Терен : 8,25 mm(Храброст номинална : CA 300w 20a; Пасо де терминал : 8,25 mm. Терминална Количина : 5; Вкупна Големина : 43,5 x 20 x 13,5 mm/ 1,7" x 0,8" x 0,5" (L*W*T)(Кантидад де терминали : 5; тамањо вкупно : 43,5 X 20 X 13,5 mm / 1,7' 'x 0,8' 'X 0,5' '(L * w * t). 25 парчиња LW1 C AC 300 V 20a 8.25 mm Теренот 5 P Завртка Терминал Блок Лента Бариера100% и висок квалитет, завртка терминал блок лента бариера.Терминална лента бариера, лесна за инсталирање и одвојување.Широко се користи во речиси целата електронска опрема, како што се мали електронски часовници, калкулатори, општ компјутер, опрема за комуникациска електроника итн. Опис На Шпански 25 Unids LW1 C AC 300 W 20a 8,25 mm Paso 5 P Tornillo Терминал Tira Barrera de Farrapais De Farrapais : КИНА; Материјал : Пластика, Метал; Пезос Neto : 303g Contenido de paquete : 25pcs x barrera de tira de bloque de терминал; Модел : LW1 CColor главен : Црнец, ТОНО ПЛАТЕАДО; апропиадо ПАРАВЕЛ ТАМАЊО ДЕЛ КАБЕЛ : 22-12авгвалор Номинален : Ка 300с 20а; Пасо де терминал : 8,25 Ммкантидад де Терминали : 5; тамањо вкупно : 43,5 х 20 х 13,5 мм / 1,7' 'х 0,8' 'Х 0,5' (Л * В * т).

Избор на клиенти

Викинг Вежба И Алатка 2794010 Тип 490 135 Степен Сплит Точка Црна Близнак Крајот Вежба Малку Свеж
Викинг Вежба И Алатка 2794010 Тип 490 135 Степен Сплит Точка Црна Близнак Крајот Вежба Малку

Близнак Крајот Тешки 135Степен Сплит Точка Црн Оксид Поделена точка Од 135 Степени за точно центрирање и б�

DEN 0.33
3дроза Розета-Став-Благодарноста Е Најдобриот Став-Врамени Плочки Свеж
3дроза Розета-Став-Благодарноста Е Најдобриот Став-Врамени Плочки

Димензии( во инчи) : 8 H x 8 W x 0.5 D Вметнете висок сјај 6" x 6 " керамичка плочка Клучалката во задниот дел на рам

DEN 407.84
Шарени Птици И Лисја Измешајте Подарок За Роденден Фаворизирајте Ознаки За Подароци Свеж
Шарени Птици И Лисја Измешајте Подарок За Роденден Фаворизирајте Ознаки За Подароци

Пакување од 12 Големи Рачно Изработени Ознаки За Подароци со 12 Парчиња лента Печатени еднострани за да в�

DEN 111.84
Диви животни со тркалезна пилула, мини преносна кутија за пилули, погодна за дома, канцеларија и патување Свеж
Диви животни со тркалезна пилула, мини преносна кутија за пилули, погодна за дома, канцеларија и патување

Материјал диви животни со тркалезна пилула, метална железна плоча, метал пријателски за животната сред�

DEN 1.00
С-поли Ф/Л Води 0,35 мм 2х 12 Води Свеж
С-поли Ф/Л Води 0,35 мм 2х 12 Води

Супер полимерот ФаберКастел оловото од 0,35 мм е многу силно мазно олово за пишување што произведува инте

DEN 3.33
Армбар Џеб Клип, Сива И Црна 2 Пакет-Дизајни ОД ЏВ Свеж
Армбар Џеб Клип, Сива И Црна 2 Пакет-Дизајни ОД ЏВ

Безбедна, Едноставна Инсталација Длабоко Џеб Носење Designономски Дизајн Дизајниран да одговара На Мулти�

DEN 271.52
uxcell 698ZZ Длабок Жлеб Топчести Лежишта 8x19x6mm Двојно Заштитени Хромирани Челични Лежишта 2-Пакет Свеж
uxcell 698ZZ Длабок Жлеб Топчести Лежишта 8x19x6mm Двојно Заштитени Хромирани Челични Лежишта 2-Пакет

Топчести лежишта, во кои тркалачките елементи се сферични топки Целта на топчестиот лежиште е да го нам�

DEN 3.00
Ацетел ХСС 7/8 -18 Он Машина Допрете, 7/8 х 18 Он Десна Рака Нишка Допрете Свеж
Ацетел ХСС 7/8 -18 Он Машина Допрете, 7/8 х 18 Он Десна Рака Нишка Допрете

●Големина и Должина : 4,65 " / 118мм, Глава На Конец : 0,98 " / 25мм, Квадратна Глава : 12,5 мм х 12,5 мм( Л*В), Дијаметар Н

DEN 303.84
1157 Апарат Светилка40w, 130v Компатибилен Со Империјална Опрема За Готвење Свеж
1157 Апарат Светилка40w, 130v Компатибилен Со Империјална Опрема За Готвење

1157 Апарат Светилка40w, 130v Компатибилен со Империјална Опрема За Готвење 90 Ден Производители Гаранција...

DEN 271.20
Штанд За Украси со 12 Раце на бард, Дрво, 11,5 H x 10 W x 10 D, Пакување од 2 Свеж
Штанд За Украси со 12 Раце на бард, Дрво, 11,5 H x 10 W x 10 D, Пакување од 2

ВКУПНА ГОЛЕМИНА : 11,5" H x 10" W x 10" D измерено до најблиската .125" ДИМЕНЗИИ НА ПОВРШИНАТА НА ЕКРАНОТ : 10.25" H x 4.625 "

DEN 1.33
Компактен Отскокнување &засилувач; Вртливата Блиц За Никон Д90 Свеж
Компактен Отскокнување &засилувач; Вртливата Блиц За Никон Д90

Посветен блиц За Серијата Никон Д има Вертикален Опсег на отскокнување од 0° 90° и Хоризонтален Опсег на

DEN 1.00