Безжичен Пегла За Коса, Мини Безжично Рамно Железо 2 во 1, Пренослив со USB-C Батерија на полнење 4800mAh, Керамичка Плоча, Анти-Изгорена &засилувач; 3 Прилагодлив Темпо, Дво

Безжичен Пегла За Коса, Мини Безжично Рамно Железо 2 во 1, Пренослив со USB-C Батерија на полнење 4800mAh, Керамичка Плоча,

DEN 1.33

Свеж

Достапно.

Ве молиме запомнете : не може да се користи за време на полнењето.Можете да го земете во вашата торба или автомобил ,каде било во движење и да ја стилизирате косата. Заклучете го безбедносниот прекинувач и затворете го цилиндерот на капакот по употреба.Операција со едно копче, многу безбедна и лесна за ракување.Плочите на виткачот за коса се керамички, добро за да избегнете оштетување на косата. Притиснете го "заклучувањето на безбедносниот прекинувач" нагоре. Безжичното Рамно Железо е доволно мало за да го ставите во вашата рачна торба. Не допирајте ги плочите кога ги користите. Предупредувања : .?●БЕЗЖИЧЕН И ПРАКТИЧЕН● : Нова Верзија безжичен пегла за коса без жици, батеријата работи.И тоа со покритие за да ве претекне од жешкиот дел, Никогаш не грижете се дали ќе се изгорите. Посоодветно за тенка, кратка, права коса. Мини исправувач. Големина на патување дизајниран, лесен за вадење за патување или шопинг. ?€РАЗНОВРСНА ЗА ВАШАТА СВИЛЕНКАСТА МАЗНА / БРАНОВИДНА КОСА q : безжичното рамно железо има 3 поставки за температура : 320w за нежна обоена коса, 360 € за нормална текстура на коса, 400w за густа или брановидна коса. Погоден за разноврсен стил (зацрвстувањето, виткањето и обликувањето).Погоден за патување, итни состаноци, службени патувања, забави, gifts. Користење чекори : . ?●НАДГРАДЕНИ 15-ТИ БРЗО ЗАГРЕВАЊЕ q : мини пеглата за коса може брзо да се загрее за 15-ти, а достигнувајќи 450-ти помалку за 1 минута , задоволете ги вашите брзи потреби за стилизирање во секоја пригода. Ве молиме целосно наполнете пред да го користите за прв пат. Висококвалитетните керамички грејни плочи се загреваат брзо и рамномерно, без никакви набори и замки ,тоа ќе ви помогне да и дадете на вашата коса совршен изглед за неколку минути. Совршен за секојдневна употреба како во движење допири и вашите удирања. Долго притискајте" вклучено / исклучено " 3 секунди, вклучете или исклучете го исправувачот.Пренослив пегла за коса лесен за земање и може да се стилизира што сакате.It совршен како Подароци За Денот На Вљубените/Денот На Мајките, Подароци За Божиќ и Роденден. Гајба вашиот стил на коса брзо пред датира, состанок, партија, итн.It ќе продолжи со помал волумен, па затоа е посоодветен за луѓе со МЕКА и ТЕНКА КОСА.Доколку имате какви било проблеми со користење на овој пегла за коса, слободно контактирајте не, можеме да ви испратиме нов или да ви обезбедиме целосна наплата. Чувајте се подалеку од деца, домашни миленици и вода. Кликнете" вклучено / исклучено " постојано за да го префрлите температурниот опсег. Отворете го "Горниот капак ". Ако косата е тврда и многу, потребна е мала количина и повеќе операции. ?●ПАТУВАЊЕ ЖЕЛЕЗО И ГАРАНЦИЈА за КВАЛИТЕТ : големината на мини рамно железо е 9 инчи*1,7 инчи и мала тежина 12 Унч. Едноставно префрлете се помеѓу различните поставки, можете да поставите совршен темперамент за вашиот тип коса. Брзо се полни, брзо се загрева и трае долго. Совршен за во движење до anywhere. Ако светлото трепка, но не се загрева или не може да оди во поставката, користете USB полнење(5 V/2 A) 2,5 часа. Полнење од типот Ц, ЗАЦРВСТУВАЊЕТО ЗА коса JMFONE може да се полни преку енергетска банка, компјутер, USB адаптер, адаптер за автомобили итн.

Избор на клиенти

Титаниум XL Професионално Рамно Железо од ХАИ-Екстра Долги Плочи-Пегла За Коса Со Јонски Генератор За Побрз Стил Свеж
Мајамика Коса Железо Случај Отпорни На Топлина Поставата Пакување Организатор-Црна Цветни Свеж
Мајамика Коса Железо Случај Отпорни На Топлина Поставата Пакување Организатор-Црна Цветни

ТОРБА ЗА АЛАТКИ ЗА ТОПЛА КОСАсамоуверено спакувајте ги вашите алатки за топла коса со оваа торба отпорн

DEN 0.33
Ремингтон С5525 Про Керамички Екстра Од Ремингтон Свеж
Ремингтон С5525 Про Керамички Екстра Од Ремингтон

Напредно Керамичко Ултра Обложување ПРОКерамичкото Дополнително се одликува Со Напредна Керамичка Ул�

DEN 0.33
Розово Професионално Широко Рамно Железо | 1,75 Инчен Голем Титаниумски Пегла За Коса, Супер Мазно Лизгање Без Штипки За Коса, Свеж Попустот
Јонски Јонски Титаниум Платина Гатор Дигитално Рамно Железо, 1 Инч Свеж
Јонски Јонски Титаниум Платина Гатор Дигитално Рамно Железо, 1 Инч

Дигитален дисплеј со 25 поставки за топлина кои се движат од 180 f450 F, и има брзо загревање и постојана, дури

DEN 1119.84
Вибрастрајт Про Вибрирачки Керамички Турмалин Јонско Рамно Железо, 1-инчен | Брз, Керамички Пегла За Коса Без Разлетување | Свеж Попустот
Мајамика Коса Железо Случај Отпорни На Топлина Поставата Пакување Организатор-Јоргованот Цветни Свеж
Мајамика Коса Железо Случај Отпорни На Топлина Поставата Пакување Организатор-Јоргованот Цветни

ТОРБА ЗА АЛАТКИ ЗА ТОПЛА КОСАсамоуверено спакувајте ги вашите алатки за топла коса со оваа торба отпорн

DEN 2.00