Шанел Девствена Коса Човечка Чипка Предни Перики Бразилски Реми Човечко Тело Бранови Коса Чипка Перики Со Бебешка Коса Изветвени Јазли За Црни Жени 130% Густина При?

Шанел Девствена Коса Човечка Чипка Предни Перики Бразилски Реми Човечко Тело Бранови Коса Чипка Перики Со Бебешка Коса Изветвени

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

1.Шанел Коса : Регистриран, Добро Познат И Доверлив Бенд Во Америка. 2.Ова е 100% необработена девствена човечка коса чипка предна перика, бебешка коса околу периметарот за да даде природна линија на косата.Рака врзани 13*4 слободен дел чипка пред. 3.Висока Густина На Косата : 130% целосно и густо чувство ,за поголема густина (150% и 180%), треба да се прилагоди, има 4 чешли и еластични ремени, големината на капачето на перика може да се прилагоди. 4.Големина на капачето( Обем) : Средна Големина(22,5" на залиха),Мала Големина (21,75" рамка за прилагодување),Голема Големина (22,75" треба да се прилагоди ). Боја на чипка : Средно Кафеава (на залиха) , Темно Кафеава и Светло-Кафеава треба да се прилагодат. 5.No Причина Гаранција За Политика За Враќање : ако одлучивте да се вратите, ве молиме чувајте ја ставката во првобитната сосема нова состојба, вклучувајќи ја и вишокот чипка напред неограничена. Ве молиме љубезно контактирајте ја нашата услуга за клиенти за информациите за враќање, нашиот тим е секогаш тука да помогне. Ние 100% гарантираме дека ќе добиете целосна наплата навремено. Шанел Коса : Регистрирана И Добро Позната Трговска Марка Во Америка. Чипка Предни Перики Човечка Коса Капа Големина Мерења : Големина Капа (Со Премиер & Продавачот) Обем : 22,5 инчи Напред до тилот : 14,5 инчи Уво до уво преку челото : 12,5 инчи Храм до храм круг назад : 15 инчи Тилот : 5,5 инчи 1.Тип На Ставка : Човечка Коса Без Лепак Чипка Предни Перики. 2.Материјал : 100% Бразилска Човечка Коса. 3.Боја на залиха : Природна Боја (Природно Кафеава) #1б (Исклучена Црна). 4.Текстура : Бран На Телото. 5.Густина и Должина На Главната слика : 130% густина и 24 инчи. 6.Големина и Боја на капачето : капаче со Средна големина и Средно Кафеава боја. 7.Квалитет на косата : бразилска реми човечка коса, Без Пролевање, Танге Бесплатно, Многу Мека, Целосна и Мазна. 8.Перики без лепак : Предни Перики од Чипка човечка коса со чешли и прилагодливи ремени лесни за носење. Шанел Коса НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА : 1.Дали можам да ја изберам големината на капачето? Акциите со Примарна понуда доаѓаат во капа со средна големина и Светло-кафеава боја на чипка.Прилагодете ги информациите се достапни само од продавачот испратен. Ако ви треба голема или мала големина на капачето, ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја поставите нарачката 2.Колку долго трае? Колку долго трае косата зависи од тоа како ја одржувате. Третирајте ја како своја коса и грижете се многу добро за неа.тогаш нормално тоа би можело подолго од 1 година. 3.Може ли да ја обојам косата? Да, девствената коса природна боја може да биде обоена. Ви препорачуваме професионален стилист за коса за да ја обоите косата. 4.Дали можам повторно да ја обликувам или исправам косата? Да, девствениот материјал за коса може да ви овозможи да ја рестилизирате и исправите косата до стилот што го сакате, но имајте предвид дека температурата не треба да надминува 120 степени.

Избор на клиенти

СУПЕРЛОК Бран На Телото 360 Чипка Предни Перики Човечка Коса претходно откинати 360 HD Целосна Чипка Човечка Коса 180% Густина Свеж Попустот
Мксангел Долга Брановидна Омбре Виолетова Синтетичка Перика Чипка Предни Влакна Отпорни На Топлина Коса Перика Свеж