Кабилок 2 Поставува Стаклени Чаши Со Широка Уста Со Капаци Боба Меур Чај Тегла Со Рачка И Сламки Сок Пијалок Мејсон Тегли

Кабилок 2 Поставува Стаклени Чаши Со Широка Уста Со Капаци Боба Меур Чај Тегла Со Рачка И Сламки Сок Пијалок Мејсон Тегли

DEN 324.64

Свеж

Достапно.

Со рачка, лесна за држење и носење. изработени од висококвалитетни материјали и имаат мала апсорпција на вода. Оваа едноставна чаша е одличен подарок за семејството и пријателите. Со дизајнот на рачката, можете да ја држите чашата е погодно. Можете да уживате во вашиот пијалок со слама. Опис овој комплет чаши е изработен од материјал од стакло и нерѓосувачки челик, едноставен по форма, практичен и креативен. Удобно држење и едноставен изглед. Чашата е погодна за секојдневна употреба. Совршен за роденденски подароци, забави, празници и многу повеќе. Однесете го дома брзо! Карактеристики-Боја : како што е прикажано-Материјал : Стакло, Нерѓосувачки челик - Големина : околу 5. 23Х2. 63Х2. 63 инчи 13. 30Х6. 70Х6. 70см - оваа едноставна чаша е одличен подарок за семејството и пријателите.- Со дизајнот на рачката, можете да ја држите чашата е погодно.- Со рачка, лесна за држење и носење.- изработен од висококвалитетни материјали и има мала апсорпција на вода.- Можете да уживате во вашиот пијалок со сламата. Пакет Вклучувајќи 2 х капаци со дупка 2 х очила 2 х сламки.

Избор на клиенти

4 Пакување Стакло Меур Чаши - 24oz Мејсон Тегла Со Капак И Слама, Чиста Четка, Еднократно Широка Уста Стакло Пијалак Чаши, Боба Свеж Попустот
Хелиос Мондо Притисни Вакуум Бокал Бела 1 Литар Свеж
Хелиос Мондо Притисни Вакуум Бокал Бела 1 Литар

Висок Сјаен Капак Направен Од Стврдната Пластика Со Извонредно Издржливост Широката Уста Е Особено Пра

DEN 704.00
Насловна Најважен Сет на 2 Мејсон Тегла Чаши со Бура Заврши Свеж
Насловна Најважен Сет на 2 Мејсон Тегла Чаши со Бура Заврши

Чашите завиткани со бура создаваат рустикална привлечност Текстот додава забавен, жив талент Метален к

DEN 3.00
Р И Р Увоз Тулан Универзитет Зелен Бран Мејсон Тегла Тамблер Сет-НЦАА Мејсон Тегла Стакло 3 Пакет Свеж
Р И Р Увоз Тулан Универзитет Зелен Бран Мејсон Тегла Тамблер Сет-НЦАА Мејсон Тегла Стакло 3 Пакет

Во собата на 3 Стакло Мејсон Тегла Тамблери Вклучува завртки врвни капаци и сламкидобро за дома или пату

DEN 0.33
Чаши За Пиење Со Капаци И Стаклена Слама Идеални За Коктел/Виски/Подарок Летни Шишиња Со Вода Свеж
Чаши За Пиење Со Капаци И Стаклена Слама Идеални За Коктел/Виски/Подарок Летни Шишиња Со Вода

Поради Својот Designономски Дизајн На Рачката, Чашата За Топлинска Стаклена Вода Може Да Ви Донесе Поудобн

DEN 488.00
Стаклени Чаши дингфенг Со Капаци и Сламки,13оз/400мл Ледени Шолји За Кафе со Капаци Стаклена Тамбла со Слама и Капак Свеж