LIXFDJ Камин Радијатор Заштеда На Енергија Ѕид Монтирани Црна 5 Ножеви Топлина Напојува Шпорет Навивач Најавите Дрво Режач Тивка Дома Камин Вентилатор Ефикасен Дистр

LIXFDJ Камин Радијатор Заштеда На Енергија Ѕид Монтирани Црна 5 Ножеви Топлина Напојува Шпорет Навивач Најавите Дрво Режач Тивка

DEN 3176.48

Свеж

Достапно.

Внимание : температурата не може да биде над 662°F кога го користите вентилаторот на шпоретот. 2.Опсегот на работна температура е околу : 1122°F~662°F / 50°C~ 350°C, повисока температура, побрзо почнува да се врти. 3. Тивка работа и без бучава. 3. Може да циркулира топлина низ целиот дом. Добри цени и внимателна услуга за клиенти за да ги задоволат вашите потреби. Добредојдовте да контактирате со нашиот оддел за услуги на клиентите за да го најдете најдоброто решение. Спецификациисфм : 180-210спеед : 1100рпмблејд број : 5нучаса : + 25дбстарт Температура : 122°F / 50°Cworking Температура Опсег : 122°F~662°F / 50°C~ 350°CMaterial : Елоксирање Алуминиумцелосна Големина : 180*100*195mm(Висина*Ширина)Боја : Црно/ Бело/ златна/ розова црвена/ сребрена/ сива/ црвена /сина /зелена / сребрена / бронзена тип : ѕид монтиран пакет вклучува : 1x Шпорет Вентилатор.

Избор на клиенти

Хонгсо Камин Вентилатор Вентилатор И Греење Елемент За Топлина Пренапони Електричен Камин Свеж
Хонгсо Камин Вентилатор Вентилатор И Греење Елемент За Топлина Пренапони Електричен Камин

Хонгсо Електричен Камин Вентилатор / Верверица вентилатор ir грејач големина : L 210*35 (mm); 1350 W, 120 V...

DEN 1.00
Skytech FK-180-ESC Топлина И Сјај Камин Замена Вентилатор И Контрола ЗА GFK-160A, Брзина Контролирани, Тајмер Активиран Свеж
Skytech FK-180-ESC Топлина И Сјај Камин Замена Вентилатор И Контрола ЗА GFK-160A, Брзина Контролирани, Тајмер Активиран

Камин вентилатор / вентилатор комплет со дигитални контроли Точна замена ЗА комплетот за вентилатори Г�

DEN 799.84
UXZDX CUJUX 4 - Сечилото Шпорет Топлина Напојува Вентилатор Режач/Камин Тивок Вентилатор Грејач Алатка Ефикасна Топлина Свеж