Vifemify Прилагодлива Тежина Нелизгачки Стп Зајакнувач На Рачен Зафат На Рачниот Зглоб Подлактица Топка За Вежбање За Сила

Vifemify Прилагодлива Тежина Нелизгачки Стп Зајакнувач На Рачен Зафат На Рачниот Зглоб Подлактица Топка За Вежбање За Сила

DEN 423.84

Свеж

Достапно.

Изработена од СТП што не се лизга : топката за јачина на зафат е изработена од СТП што не се лизга, конкавна и конвексна, удобна во рака, лесна за држење и може да се користи долго време. Центар за обука : топката за држење повеќе ќе зафати за прст, нагласувајќи ја координацијата на целата рака, вклучувајќи го и палецот, на подлактицата и јачината на стисокот. Прилагодливи тежини : можете да изберете да додадете различни тежински плочи (2,5 килограми. до 200 килограми.) до фиоката за да го започнете тренингот за зафат и да ја подобрите силата, моќноста и јачината на стисокот. Можете да започнете полека со помали тежини. За Секого : за секого, вклучувајќи почетници, музичари, спортисти, голфери, алпинисти и тенисери. Одлично за луѓето со артритис да помогнат во закрепнувањето. Што прави производот : Погоден За зајакнување на зглобот, идеален за тренинг за сила на зглобот, раката и прстите. Подобрете ја силата на раката, прстот, зглобот и подлактицата. Спецификација : Тип На Ставка : Зафати Боја На Топка : Како Што Покажаа Сликитематеријал : СТП+Челик : Висина : Прибл. 19см/7.5 инчи, Дијаметар На Дното : Прибл. Список со пакети од 8 см/3,1 : 1 х Ја Фаќа Топката 1 х Тока Ако имате какви било прашања по продажбата, ве молиме контактирајте ме навреме преку е-пошта.

Item Type: Grips Ball
Color: As Pictures Shown
Material: PU+Steel
Tray: Height
Package List: 1 x Grips Ball 1 x Buckle Tray
If you have any after-sales questions, please contact me by email in time :

Избор на клиенти

Talegen 30 парчиња 1/2 фитинзи за наводнување капка по капки за 1/2 цевки за капење, 1/2 инчен конектори за бодликава мета, Свеж
Нвил д -р Рекегг Германија Аранеа Дијад разредување cm ch Свеж
Нвил д -р Рекегг Германија Аранеа Дијад разредување cm ch

Д р Рекегг Германија Аранеа Дијад разредување CM CH (11 ml) Користете под надзор на медицински советник Неко�

DEN 143.84
Hotешка макс 26299 4-1/2-инчен x 7/8-инчен Arbor Flap Disc, 80 решетки, сина цирконија Свеж
Hotешка макс 26299 4-1/2-инчен x 7/8-инчен Arbor Flap Disc, 80 решетки, сина цирконија

Цирконија Грит овозможува екстремно брзо отстранување на материјалот Дијаметар од 41 / 2инчи 80 дискови з�

DEN 152.00
Ацетел ХСС 7/8 -18 Он Машина Допрете, 7/8 х 18 Он Десна Рака Нишка Допрете Свеж
Ацетел ХСС 7/8 -18 Он Машина Допрете, 7/8 х 18 Он Десна Рака Нишка Допрете

●Големина и Должина : 4,65 " / 118мм, Глава На Конец : 0,98 " / 25мм, Квадратна Глава : 12,5 мм х 12,5 мм( Л*В), Дијаметар Н

DEN 303.84
Tanou23zprcadse морнарица Свеж
Tanou23zprcadse морнарица

Менски карго панталони големи и високи карго панталони за мажи опуштени вклопени каузални тенок плажа �

DEN 1.33
Fefeir 6g LED осветлени бобери за риболов плови и бобери ноќно риболов осветлени бобери за Crappie Panfish Bass Trout Prote Свеж
Fefeir 6g LED осветлени бобери за риболов плови и бобери ноќно риболов осветлени бобери за Crappie Panfish Bass Trout Prote

Голема глава : Оваа плови глава е многу голема (околу 0,3in 7мм) може да се види од над 100 метри во текот на де�

DEN 95.84
Јамазита занает 11572160 фиока Tenmei Matsuchake Plum Anti5.5 Контекторски сад, 6,1 x 6,1 x 3,4 инчи Свеж
Јамазита занает 11572160 фиока Tenmei Matsuchake Plum Anti5.5 Контекторски сад, 6,1 x 6,1 x 3,4 инчи

Големина : 6,1 x 3,4 инчи (156 x 8 Големина : 6,1 x 3,4 инчи (156 x 8 Професионалните готвачи носат комерцијален сад за в

DEN 1.33
Алатки за алатки Cal-Van Алатки во линија на пламен, мулти, една големина, 161 Свеж
Алатки за алатки Cal-Van Алатки во линија на пламен, мулти, една големина, 161

Автомобилска алатка во линија на пламен Автомобилска алатка во линија на пламен Автомобилска алатка во

DEN 586.08