КРИШНА Капа Перика За Жени Краток Бран Бејзбол Капа Перика Со Кадрава Коса Екстензии Перика Синтетички Бран Перика Капа Прилагодлив Бејзбол Капа Перика

КРИШНА Капа Перика За Жени Краток Бран Бејзбол Капа Перика Со Кадрава Коса Екстензии Перика Синтетички Бран Перика Капа Прилагодлив

DEN 3.00

Свеж

Достапно.

СТИЛ НА КОСА : кратка кадрава бранова бејзбол капа перика се направени од висококвалитетни синтетички влакна трајно прикачени ремени за прилагодување на косата за да одговараат на главите со најголема големина/форма. Една Големина Најмногу Одговара : Прилагодливото затворање на бравата го прави бејзбол капачето прилагодено да одговара на бејзбол капачето на вашата глава и да обезбеди максимална удобност и сигурно вклопување во секое време. КАРАКТЕРИСТИКИ НА КОСАТА ОД ПЕРИКА : Природната боја и текстура се блиску до вистинската човечка коса, таа е многу мазна мека и природна.оваа перика не само што може да се користи долго време и постојано, туку и изгледа поприродно од другите перики. ЛЕСЕН ЗА НОСЕЊЕ : Трансформирајќи го вашиот изглед за неколку секунди, Додадете должина на вашата природна коса! Природно се вклопува во вашата коса – луѓето нема да знаат дека носите екстензии.обезбедува сигурна и удобна приврзаност за целодневно носење.Променете го гламурозниот нов изглед!. Прилики : Совршен За Секојдневна Употреба, концерти, тематски забави, свадби, состаноци, а исто така И Ноќта на Вештерките, Косплеј итн. Исто така, ќе бидат убави подароци за вашите пријатели и семејства. Земете го капачето од перика од пакувањето. Ставете го капачето од перика на вратот. Ставете ја целата коса во капачето од перика. Поправете го капачето на перика. Материјалите Користат Синтетички Влакна Со Висока Температура. Перика СтилКреативни Едно Парче Бејзбол Шапка Со Прикачена Коса. Должината На перика Завршува околу 6 инчи. Тежината завршува Околу 180гр. Ве Молиме Запомнете : сето ова е рачно изработено. Нормално, некои влакна за коса ќе пролеат кога вашата прва употреба, ви благодариме за разбирањето.

Избор на клиенти

Длабоки Бранови Чипка Предни Перики Човечка Коса 13х4 Чипка Фронтални Кадрави Перики За Црни Жени 180% HD Чипка Предни Перики Свеж Попустот
Кела кила Кадрава Перика Свеж
Кела кила Кадрава Перика

Русокоса Мешани Кафеави Црвени Боб Перики За Жени : дефинитивно ќе се заљубите во нашата шарена кадрава

DEN 159.84
Мксангел Долга Брановидна Омбре Виолетова Синтетичка Перика Чипка Предни Влакна Отпорни На Топлина Коса Перика Свеж