Liugou 20pcs uu9.8 UU10.5 Заеднички режим Индуктор за задави 5mH 10mH 15mH 20mH 25mH 30mH 40mH 50mH за полето за индукција на филтерот 17x12mm19x17mm

Liugou 20pcs uu9.8 UU10.5 Заеднички режим Индуктор за задави 5mH 10mH 15mH 20mH 25mH 30mH 40mH 50mH за полето за индукција на

DEN 507.52

Свеж

Достапно.

Кондензатори. Кондензатори. Кондензатори20pcs UU9.8 UU10.5 Заеднички режим Индуктор за задави 5 MH 10 MH 15 MH 20 MH 25 MH 30 MH 40 MH 50 MH за Filter Intuctance Pitch 17x12mm19x17mmfeatures : 1. Метализацијата на јадрото на ферит резултира во одлична отпорност на шок и издржливост без дамаж2. Дизајнот на затворено магнетно коло го намалува флуксот на истекување и електромагнетното мешање (ЕМИ) 3. Основниот метален материјал Fe основен материјал обезбедува голема струја на заситеност.4. Автоматското производство обезбедува висок квалитет и конзистентност Апликации : 1. Ја штити страната на наизменична струја од влијанијата на регулаторите за префрлување2. Овозможува елиминација на бучава и имунитет за телевизори, TVR/CRS, аудио опрема, итн.

Избор на клиенти

6 компјутери Nichicon FG кондензатори 10V 6800UF аудио одделение Свеж
6 компјутери Nichicon FG кондензатори 10V 6800UF аудио одделение

Серија на музеј Никонн ФГ Кондензатор на аудио одделение повисоко одделение од сериите FW...

DEN 0.67
BESNUT Електронски Додатоци 100pcs 470uF 16v Jamicon Mz Серија Ниска Импеданса Долг Живот 8x11, 5mm 16v470uf Матична Плоча/Кондензатор Свеж
Пак - Genteq 97F9606-25 UF MFD 370 Volt VAC Genteq Замена на тркалезно коло Свеж
Пак - Genteq 97F9606-25 UF MFD 370 Volt VAC Genteq Замена на тркалезно коло

Сите кондензатори на Genteq сега се Capcom! 2 пакувања, кондензатори за замена за genteq и застарен Genteq нивната до�

DEN 2.67
Апликации за вентилатор на апликации 10 MFD UF 450 VAC 4 Терминални врски компатибилни со која било марка во истиот опсег на Свеж
Расклопете го B C IEC384-4 Серија 63V 4700UF завртка на главата за аудио филтер за аудио филтер 1 парчиња Свеж
Расклопете го B C IEC384-4 Серија 63V 4700UF завртка на главата за аудио филтер за аудио филтер 1 парчиња

Расклопувајте го B C IEC3844 SERICE 63 V 4700 UF завртка на главата за аудио филтер за аудио филтер 1 парчиња...

DEN 2.67
UXCELL 20 PCS 10V 2200UF 105C радијален електролитски кондензатор, 10 mm x 20 mm Свеж
UXCELL 20 PCS 10V 2200UF 105C радијален електролитски кондензатор, 10 mm x 20 mm

Име на производот : електролитски кондензатор; тип : радијален Опсег на температура : 40 до+105 C; напон : 10 V К

DEN 2.33
Капче со двојно работење на Titan Pro Motor, 60/7,5 MFD, 370-440V Свеж
Капче со двојно работење на Titan Pro Motor, 60/7,5 MFD, 370-440V

Стандарди : UL признат (E185318) Температура Опсег : 40 степени до 70 степени Предмет : Кондензатор на кондензат�

DEN 3.33
Капа со двојно работење со мотор, 25/7,5 MFD, 370-440V Свеж
Капа со двојно работење со мотор, 25/7,5 MFD, 370-440V

✔item : Кондензатор со двојно работење со мотор ✔Voltage : 440 / 370 V AC ✔ Фреквенција : 60 / 50 Hz ✔ За употреба со : ел�

DEN 1406.40
4 компјутери Ничикон Ес Муза Биполарен 25V 10uf аудио одделение Свеж
4 компјутери Ничикон Ес Муза Биполарен 25V 10uf аудио одделение

Биполаризирана акустична серија „Ничикон муза“ Одговара за кола за аудио сигнал 100% автентичен никонс

DEN 288.00
ОЕМ РЕЕМ РУУД Времето Кинг Почеток на кондензатор 88-106 MFD UF 330 VAC 43-17075-04 Свеж
ОЕМ РЕЕМ РУУД Времето Кинг Почеток на кондензатор 88-106 MFD UF 330 VAC 43-17075-04

Технички податоци : Тип : Почеток на кондензатор Код за кондензатор Код на кондензатор : 1 Capcitance (UF) : 88106 на

DEN 0.67
Titan Pro Packard TRCD605 60+5 MFD 370V тркалезен кондензатор Свеж
Titan Pro Packard TRCD605 60+5 MFD 370V тркалезен кондензатор

Titanpro TRCFD605 HVAC тркалезен кондензатор со двојна мотор 60 / 5 MFD / UF440 / 370 Волт Димензии : Дијаметар 2,64 Висина 4,33 �

DEN 1.33
NHOSS 100PCS Алуминиум електролитски кондензатор 10V 470UF 680UF 1000UF 1500UF 3300UF Висока фреквенција ниска ESR ниска отпорност Свеж
NHOSS 100PCS Алуминиум електролитски кондензатор 10V 470UF 680UF 1000UF 1500UF 3300UF Висока фреквенција ниска ESR ниска отпорност

Кондензатори Product name : Lead Aluminum Capacitor Product Type : SGS certification Characteristic : 40+105 High frequency low resistance Terminal : Tinnde CopperPly Wire Voltag

DEN 436.16