н / а 8 парчиња акрилни француски бисери Четка За Уметност За Нокти Гел За Резба Четка За Пенкало 3Д Сам Цртање Нокти Совети За Нокти Сликарство Цртање Лагер Пенкало

н / а 8 парчиња акрилни француски бисери Четка За Уметност За Нокти Гел За Резба Четка За Пенкало 3Д Сам Цртање Нокти Совети

DEN 4613.76

Свеж

Достапно.

Прави и аголни топчиња со точки за секакви работни услови. Идеален за точки и цветни обрасци. Може да се користи и за создавање точки(со рамномерна или намалена големина)и за пилула точки во форми венчелистче кога правите ситно детален цвет. Често се користи за цртање линија, фини детали, специјални обрасци итн. Може да се користи на природни нокти, лажни нокти и акрилни нокти. Прави и аголни топчиња со точки за секакви работни услови.Идеален за точки и цвеќе patterns.It може да се користи и за создавање точки(со рамномерна или намалена големина)и за пилула точки во форми венчелистче кога правите ситно детален цветчесто се користи за цртање линија, фини детали, специјални обрасци итн.Може да се користи на природни нокти, лажни нокти и акрилни ноктиодлични и за професионална и за домашна уметност за нокти четките се направени од најлон.Четки се направени од најдобрите Најлон. Влакната од четката се доволно силни за да го туркаат и обликуваат акрилот, но флексибилни и меки за да ви дадат меки четки за допир со фини точки или остар раб за да спречите разделување. Нега и совети за четка со правилна нега и чистење, можетесигурете дека вашите четки имаат подолг век на траење.Тие се исто така погодни за правење уметност за нокти, за цртање ликовни уметнички занаети на вашиот нокт.

Избор на клиенти

PG7-PG21 Чекор малку Свеж
PG7-PG21 Чекор малку

✅ PG7PG21 Чекор бит (28мм) ✅ Материјал : челик со голема брзина ✅ Заврши : Црн оксид ✅ Број на парчиња : 1...

DEN 982.40
50pcs 1812 -A само -заклучување SPST Flashlight Flashlight Fool Push Switch DC 30V 1A Black 2 Pin -прекинувачи - Свеж
50pcs 1812 -A само -заклучување SPST Flashlight Flashlight Fool Push Switch DC 30V 1A Black 2 Pin -прекинувачи -

Пакетот вклучува : 50pcs * 1812А факел за копче за влечење на копчето Пакетот вклучува : 50pcs 1812А факел за копче

DEN 159.84
[Apple MFI сертифициран] Aymla Dual 20W USB C Брз полнач за автомобили за iPhone 14 Pro Max/14 Plus/13/12/Mini/11/XS/XR/X/8/Plus, Свеж
[Apple MFI сертифициран] Aymla Dual 20W USB C Брз полнач за автомобили за iPhone 14 Pro Max/14 Plus/13/12/Mini/11/XS/XR/X/8/Plus,

MFI овластен USB C во молња кабел 2 пакет, вграден MFI овластен чип, обезбедете целосно работа за системот i OS з

DEN 255.84
Дизајн на жолти кучиња кафеави ленти за кучиња поводник 3/4 широк и 5 'долг, мал/среден Свеж
Дизајн на жолти кучиња кафеави ленти за кучиња поводник 3/4 широк и 5 'долг, мал/среден

Направени за активни кучиња 100% мазен и издржлив полиестер, овие јаки се изградени за удобност и дејству

DEN 207.68
Уред за жици на Хабел-Келмас, сингл, 50а, 6-50r, 250V, црно Свеж
Уред за жици на Хабел-Келмас, сингл, 50а, 6-50r, 250V, црно

Електричен Производител : Уред за жици на ХабелКелис Земја на производство : Соединетите држави Електри

DEN 0.67
Digium TC400B VoIP Транскодирање PCI 3.3/5.0V картичка за компресија на глас Свеж
Digium TC400B VoIP Транскодирање PCI 3.3/5.0V картичка за компресија на глас

120 G.729a, 92 G.723.1 Трансформации Полу должина со ниска профил PCI 2.2+ 3,3 / 5.0 V картичка Полу должина со ниска проф�

DEN 0.33
Јамаки Икаи Каку ладен сад Свеж
Јамаки Икаи Каку ладен сад

Јапонска шема Јапонска шема Совршен чилер на аголот и студ за слободно време Достапно во 5 различни бои �

DEN 424.96
Партнери на кутии 10 x 30-2 мил Свеж
Партнери на кутии 10 x 30-2 мил

10 x 30 " 2 милји кои се повторуваат поли торби 10 x 30 " 2 милји кои се повторуваат поли торби 10 x 30 " 2 милји кои �

DEN 3648.80
Oyoangle Women's Cut Out Crisscross без грб со цврста јога спортска тенок фит резервоар за култури на врвот Свеж
Oyoangle Women's Cut Out Crisscross без грб со цврста јога спортска тенок фит резервоар за култури на врвот

90% полиамид, 10% еластан Увезени Повлечете го затворањето Материјал за миење Материјал : 90% полиамид, 10% ел�

DEN 319.84
Дорман 713-685 Хром Отворено крајно згрозено оревче за тркала компатибилни со избрани модели, 20 пакувања Свеж
Дорман 713-685 Хром Отворено крајно згрозено оревче за тркала компатибилни со избрани модели, 20 пакувања

Ексклузивен дизајн Овие врвни ореви на ламби имаат автентичен изглед на тркачки стил со зглобни површи

DEN 408.48
1970 Топпс 66 Пол Флетли Атланта соколи Екс Соколи Северозападен Свеж
1970 Топпс 66 Пол Флетли Атланта соколи Екс Соколи Северозападен

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за кој било обожа�

DEN 17.60