Нобл Стар Чипка Фронт со 1,5 х4 Симулирана Перика На Скалпот 28 Инчен Среден Дел Топлина Директно Отпорна На Коса Синтетички Чипка Предни Перики За Жени Природна Црна

Нобл Стар Чипка Фронт со 1,5 х4 Симулирана Перика На Скалпот 28 Инчен Среден Дел Топлина Директно Отпорна На Коса Синтетички

DEN 2.67

Свеж

Достапно.

Предни Перики Од Чипка : Овој Преден Дел Од Чипка Од 30 Инчи Со Симулирани Удирања На Перика На Скалпот Од 1,5" Х4", Ви Дава Поприроден И Елегантен Изглед, Погоден За Долготрајна Употреба. ПЕРИКИ СО ПРАВА КОСА : Нашата Синтетичка Био Коса Високо Ја Имитираше Човечката Коса, Ултра Мекиот И Мазен Допир Исто како И Вашата Коса. Оваа Права Перика За Коса Може Да се Исправи, А Температурата до 160. Капа За Перика Што Дише : Проѕирната Чипка И Капачето За Дишење Прават Да Се Чувствувате Поудобно. 2 Прилагодливи Ремени И 3 Чешли Внатре За Безбедно, Капачето Со Средна Големина Од 21,25"-22,5" Одговара На Повеќето Глави. Повод За Носење : Оваа Перика Е Лесна За Носење И Заштедува Време, Совршено Се Вклопува За Повеќе Прилики, Покрај Секојдневната Употреба, Можете Да Ја Носите И За Запознавање, Свадба, Косплеј, Тематска Забава И Парада На Фестивалот. Брза Испорака : 3-5 Работни Дена Превозот Од, Обично Тоа Ќе Бидат Доставени Пред Официјалното Време. Ве Молиме Контактирајте Не Без Грижи Ако Имате Загриженост, Со Задоволство Ќе Ви Помогнеме За 24 Часа. Спецификација Материјал За Коса : Синтетички Тип На Коса Со Долга Коса : Долга Права Перика Густина На Косата : 150% Должина На Коса : 30 Инчи Боја На Коса : Кафеава, Темно Кафеава, Омбре Кафеава, Природна Црна, Бургундска Црвена, Русокоса, Омбре Русокоса, Омбре Темно Кафеава Капа Големина : 21.25" -22.5 " Пакет Производ : 1 Перика Перика Водич За Нега 1.Ве Молиме Користете Млака Вода И Шампон За Перики Само Кога Ќе Ја Измиете Периката. 2.Исплакнете Ја Косата Од Коренот До Крајот Со Течна Вода Додека Не Се Отстрани Целиот Шампон. 3.Можете Исто Така Да Нанесете Соодветен Регенератор За Навлажнување На Косата, А Потоа Исплакнете За Да Ја Отстраните Со Ладна Вода. 4.Кога Ќе Завршите, Користете Крпа За Да Притиснете Вишок Вода Наместо Фен За Коса, А Потоа Нежно Исчешлајте Ја Косата Со Прстите. 5.Ставете Ја Перика На Држач За Перика Додека Не Се Исуши Целосно. 6.Do Не Мијте Ја Перика Многу Често, Тоа Ќе Ги Оштети Влакната И Ќе Го Зголеми Пролевањето. Така, Само Измијте Ја Перика Кога Ќе Се Извалка Или Мрсна. Политика За Враќање На Услуги На Клиентите : Ако Не Сте Задоволни Со Нашите Производи, Имате 30 Дена Од Добивањето На Вашата Нарачка За Враќање На Предметот.Предметите За Враќање Мора Да Бидат Нови, Неискористени И Во Нивната Оригинална Кутија. Ако Имате Дополнителни Прашања, Ве Молиме Не Двоумете Се Прво Да Стапите Во Контакт Со Нас. Ќе Се Потрудиме Да Го Решиме Побрзо. Забелешки : 1.За Време На Пратката, Косата Може Да Биде Малку Заплеткана И Минимално Пролевање Што Е Нормално.Ве Молиме, Не Ја Чешлајте Косата, Бидејќи Тоа Ќе Го Оштети Оригиналниот Стил На Коса На Оваа Кадрава Перика, Само Нежно Протресете Ја За Да Ја Олабавите Косата И Да Го Решите Заплеткувањето. 2.Според Личната Состојба (Како Светлината, Големината На Главата И Обликот На Лицето), Ефектот На Носење Може Да Биде Малку Поинаков.Ова не Влијае На Вас За Да Го Покажете Вашиот Шарм и Доверба, Бидејќи Убавината На Сите Е Уникатна.

Избор на клиенти

Длабоки Бранови Чипка Предни Перики Човечка Коса 13х4 Чипка Фронтални Кадрави Перики За Црни Жени 180% HD Чипка Предни Перики Свеж Попустот
Кела кила Кадрава Перика Свеж
Кела кила Кадрава Перика

Русокоса Мешани Кафеави Црвени Боб Перики За Жени : дефинитивно ќе се заљубите во нашата шарена кадрава

DEN 159.84