Тофику Декор Извонредна Имитација Златна Фолија Хартија Лесни Декори Украсување На Домот Материјали За Боја Уметност Шминка Изработка На Храна Декорација

Тофику Декор Извонредна Имитација Златна Фолија Хартија Лесни Декори Украсување На Домот Материјали За Боја Уметност Шминка

DEN 137.76

Свеж

Достапно.

Изгледа како вистински златен лист. Покријте ги вашите предмети со позлата за да создадете најубави декоративни ефекти. Претворете ја вашата рамка за фотографии во блескава рамка за фотографии. Означете го делот домашен центар. Може да се примени на различни материјали како што се керамика, дрво, стакло, хартија, метал, ткаенина, пластика, смола,. Употреба во позлатени вазни, керамички орнаменти, ѕидни обрасци, реставрација на мебел, книжници и свитоци, бележници, рамки за слики, картички, занаетчиски занаети. Описоваа златна фолија со имитација од 100 листови. Може да ги украси ѕидовите и таваните на вашиот дом, правејќи ја вашата куќа елегантна и сјајна. Тоа е главно за разни висококвалитетни позлатени дрвени рамки, позлатени божји статуи, скролувајте слики од златна фолија, ракотворби и други проекти.Карактеристики-Материјал : Бакар.- Боја : како што е прикажано.- Големина : 14х14х1см.- Изгледа како вистински златен лист.- Покријте ги вашите предмети со позлата за да создадете најубави декоративни ефекти.- Претворете ја вашата рамка за фотографии во блескава рамка за фотографии. Означете го делот домашен центар.- Може да се нанесува на разни материјали како што се керамика, дрво, стакло, хартија, метал, ткаенина, пластика, смола, - Употреба во позлатени вазни, керамички украси, ѕидни обрасци, реставрација на мебел, книжници и свитоци, бележник, рамки за слики, картички, занаетчиски занаети.Пакет Вклучувајќи 100 х фолија хартија.

Избор на клиенти

Сурфање капа за шапки со ленти од брадата Сонце капи за сурфање, пловење, вода-спортови мажи и жени Свеж
Сурфање капа за шапки со ленти од брадата Сонце капи за сурфање, пловење, вода-спортови мажи и жени

100% најлон.进口 Затворање на затворање Тип : капа за сурфање со жица на брадата, прилагодлив дизајн одгова�

DEN 3.33
Mbjelir Eva Fonam Heart Shape DIY занаетчиски сет за в Valentубените/Денот на мајката, украси за забави , 6 бои-6 инчи 35 парчиња Свеж
Mbjelir Eva Fonam Heart Shape DIY занаетчиски сет за в Valentубените/Денот на мајката, украси за забави , 6 бои-6 инчи 35 парчиња

Измерете ја големината 6 "x 6" Количини : Сетот за срца од пена има 6 бои, 35 парчиња пена срце во вкупно во ед�

DEN 175.84
Камерон Сино нова замена батерија одговара за Sony Свеж
Камерон Сино нова замена батерија одговара за Sony

Ве молиме, осигурете се дека и бројот на моделот и батеријата се совпаѓаат со вашиот уред пред да го наба

DEN 2540.00
PM 2,5 детектор, DC 5V монитор за квалитет на воздухот PM2.5 Детектор за домашна училишна болница отворен автомобил 8,5 x 6,5 Свеж
Снуки Тетоважа Бледнеат Штит Стап ЗАШТИТЕН ФАКТОР 30 0.5 мл Свеж
Снуки Тетоважа Бледнеат Штит Стап ЗАШТИТЕН ФАКТОР 30 0.5 мл

Мирис : Памук Бонбони Мандарина Колорбрит за Обновување И ПодмладувањеЗАШТИТЕН ФАКТОР 30 Сончање ...

DEN 1308.80
Tanou23zprcadse морнарица Свеж
Tanou23zprcadse морнарица

Менски карго панталони големи и високи карго панталони за мажи опуштени вклопени каузални тенок плажа �

DEN 1.33
Hotешка макс 26299 4-1/2-инчен x 7/8-инчен Arbor Flap Disc, 80 решетки, сина цирконија Свеж
Hotешка макс 26299 4-1/2-инчен x 7/8-инчен Arbor Flap Disc, 80 решетки, сина цирконија

Цирконија Грит овозможува екстремно брзо отстранување на материјалот Дијаметар од 41 / 2инчи...

DEN 152.00
Ацетел ХСС 7/8 -18 Он Машина Допрете, 7/8 х 18 Он Десна Рака Нишка Допрете Свеж
Ацетел ХСС 7/8 -18 Он Машина Допрете, 7/8 х 18 Он Десна Рака Нишка Допрете

●Големина и Должина : 4,65 " / 118мм, Глава На Конец : 0,98 " / 25мм, Квадратна Глава : 12,5 мм х 12,5 мм( Л*В), Дијаметар Н

DEN 303.84