6 Парчиња Нож Острење Камен Во Собата, Рубин Камен Острење Комплет Цилиндричен Острилка Острилка Нож Полирање Мелење Алатка 3000 Гриз Рубин Црвен Камен/Витстон Остре

6 Парчиња Нож Острење Камен Во Собата, Рубин Камен Острење Комплет Цилиндричен Острилка Острилка Нож Полирање Мелење Алатка

DEN 283.04

Свеж

Достапно.

①КАМЕН ЗА ОСТРЕЊЕ СЕТ од 6€каменот за острење нож има 6 различни големини за да изберете, можете да ја изберете соодветната големина според вашата потреба. Сите камења се долги приближно 3,9 инчи.Руби стоун. ●МАТЕРИЈАЛ ЗА ОСТРЕЊЕ КАМЕЊА●овој комплет за острење камен е изработен од висококвалитетен материјал, исклучително тврд, нослив и може добро да ја одржува својата форма. Со 3000 гриз, за да можете да користите за полирање и измазнување на рабовите. ●Лесен за УПОТРЕБА алатката за мелење за полирање Со Ножеви е лесна за замена на каменот на системот за острење. Или работете сами за лесно изострување на ножот, длето, длето и алатот. ●ФУНКЦИЈА е одличен За острење сечила, гробари, куки, ножеви и ножици. Камењата за острење можат да користат и масло или вода. Ако имате било какви проблеми со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се обидеме најдобро што можеме да најдеме задоволително решение за вас во рок од 24 часа. Карактеристика : ● КАМЕН ЗА ОСТРЕЊЕ СЕТ од 6●камен за острење нож има 6 различни големини за да изберете, можете да ја изберете соодветната големина според вашата потреба. Сите камења се долги приближно 3,9 инчи.Руби стоун. ●МАТЕРИЈАЛ ЗА ОСТРЕЊЕ КАМЕЊА●овој комплет за острење камен е изработен од висококвалитетен материјал, исклучително тврд, нослив и може добро да ја одржува својата форма. Со 3000 гриз, за да можете да користите за полирање и измазнување на рабовите. ●Лесен за УПОТРЕБА алатката за мелење за полирање Со Ножеви е лесна за замена на каменот на системот за острење. Или работете сами за лесно изострување на ножот, длето, длето и алатот. ●ФУНКЦИЈА е одличен За острење сечила, гробари, куки, ножеви и ножици. Камењата за острење можат да користат и масло или вода. Ако имате било какви проблеми со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се обидеме најдобро што можеме да најдеме задоволително решение за вас во рок од 24 часа. Спецификација : Должина 100 Мм Боја : Црвен Дијаметар : 2 мм, 3 мм, 4 мм, 6 мм, 8 мм, 10 мм гриз : вклучен Е Пакет 3000 : 1 Сет Камења за Острење.

Избор на клиенти

Шаптон Стаклен Камен 6000 Ронки 5мм Свеж Попустот
Шаптон Стаклен Камен 6000 Ронки 5мм

Мерки 23 / 4 W x 81 / 4 L Стаклените Камења Шаптон имаат најквалитетни керамички абразиви на пазарот Шаптон Ст�

DEN 1152.00
Работа Остар WSSAKO81120 Комплет За Појас За Фино Ронки, Бело/Сиво За Издание На Кен Кромид Свеж
Работа Остар WSSAKO81120 Комплет За Појас За Фино Ронки, Бело/Сиво За Издание На Кен Кромид

Комплет За Абразивен Ремен За Замена на фино Ронки За Работа Остар Нож И Острилка За Алат Кен Кромид Изд�

DEN 287.20
Дремел 455 7/32 Мелење Камен, 2 Пакет Свеж
Дремел 455 7/32 Мелење Камен, 2 Пакет

Имањето остар нож за моторна пила ги подобрува неговите перформанси и безбедност Висококвалитетните к�

DEN 3.00
4 Двојна Ронки Секира/Секира Силициум Карбид Острилка Повеќенаменски Остри Камења Свеж
4 Двојна Ронки Секира/Секира Силициум Карбид Острилка Повеќенаменски Остри Камења

ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : двоен камен со среден и груб дизајн на ронки овозможува безбедно и брзо острење и зав

DEN 1.33
Трилиум ВО СВЕТОТ TWI - 5001 Минерален Магнет II Свеж
Трилиум ВО СВЕТОТ TWI - 5001 Минерален Магнет II

МИНЕРАЛНИОТ Магнет II треба да се инсталира на дојдовна цевка за свежа вода со дијаметар од 1,5 Инчи или по

DEN 2.33
Гризли Индустриски Т32720-10 Влажен Острилка Со Променлива Брзина Свеж
Гризли Индустриски Т32720-10 Влажен Острилка Со Променлива Брзина

Изостри речиси секоја алатка за сечење на остар раб на брич Влажниот Острилка Со Променлива Брзина Т32720

DEN 1.00
Wedgek LG2 Дијамант Острење Камен 10 инчи со 1 сет AGM и 2 поставува LR5 Агол Клинови Свеж Попустот
Wedgek LG2 Дијамант Острење Камен 10 инчи со 1 сет AGM и 2 поставува LR5 Агол Клинови

Конзистентност Повторливост Едноставно Ефикасно Двострани 400 И 1200 ронки Монокристален Камен За Острењ�

DEN 608.00
Tormek SVD - 186 R Gouge Жига - За Острење Дрво Вртење &засилувач; Дрво Алатки Свеж
Tormek SVD - 186 R Gouge Жига - За Острење Дрво Вртење &засилувач; Дрво Алатки

Направено за Вртење На Ноктите во Облик на Нокти Брзо Произведува Повторлив Раб на Брич Може да се Корис

DEN 2016.00
Оригинален Мек/Тврд Арканзас Новакулит Комбинација Нож Острење Клупа Камен 10 х 3 х 1 н Дрво Кутија Свеж
Оригинален Мек/Тврд Арканзас Новакулит Комбинација Нож Острење Клупа Камен 10 х 3 х 1 н Дрво Кутија

Овој вистински арканзас комбинација острење камен е 8 инчи долги од 3 инчи широк од 1 инч дебелина Содржи

DEN 1.00
ДМТ Д10Ц 10-Инчен Диа-Остар Континуиран Дијамант Свеж Попустот
ДМТ Д10Ц 10-Инчен Диа-Остар Континуиран Дијамант

Површината за острење располага со опсег на рабови— од големи ножеви до мали зашилени алатки Остри нож�

DEN 1272.00
ГТЦ10006-БРК Крајната Дијамант Систем Свеж
ГТЦ10006-БРК Крајната Дијамант Систем

Име на категоријата : комплети за острење Земја на потекло : Кина Име на брендот : гатко Димензии : 9.5 "х 1.5 "

DEN 1.67