Донгл Данглер 3.5 мм Адаптер За Приклучок За Слушалки-Компатибилен со iPhone 14/14 Pro/13/13 Pro/12 Pro/11/11 Pro/X/Xs/Xs Макс/8/8 Плус / 7/ SE

Донгл Данглер 3.5 мм Адаптер За Приклучок За Слушалки-Компатибилен со iPhone 14/14 Pro/13/13 Pro/12 Pro/11/11 Pro/X/Xs/Xs Макс/8/8

DEN 1.33

Свеж

Достапно.

Тесното прицврстување ви кажува дека вашиот копач нема да падне. Безбедно го држи вашиот копач. Чувајте го вашиот копач на привезокот и никогаш не бидете без вашата музика. Совршен за приврзок за клучеви, ранец, јаже, карабина или чанта. Компатибилен со следниве кабли за аудио адаптер : i Phone 7, i Phone 7 плус, i Phone 8, i Phone X И Google Pixel 2 (молња ИЛИ USB-C до 3,5 mm слушалки dongle). Хромиран челик за издржливост. Достапно во следниве бои : Црна, Златна, Розово Златна И Хром (1, 2 и 4 пакувања). Кога производителите на телефони одлучија да го отстранат приклучокот за слушалки од нивните телефони, тие создадоа проблем. Со цел да се реши проблемот, тие обезбедуваат кабел за аудио адаптер со секој телефон за да овозможат континуирана употреба на жични слушалки и aux кабли. Но, кабелот за аудио адаптер е мал, лесен за погрешно поставување, често недостасува кога е потребно и релативно скап за замена. Dongle Dangler ви помага да го задржите кабелот за адаптер за слушалки со вас, така што никогаш не сте без вашата музика. Додаток за приврзок За клучеви донгл Данглер. Полу-инчен, метален сплит клуч прстен. Мир на умот знаењето на вашиот копач е надвор од опасност. Молња до 3,5 мм слушалки џек адаптер dongle. УСБ-Ц до 3,5 мм адаптер за приклучок за слушалки донгл. Класичен хром. бои на i Phone : Црна, Сребрена, Златна, Розово Златна И Црвена!. Хромирани за издржливост и отпорност на корозија. Тврдо анодизирано алуминиумско тело произведува живописни бои. Хромираното челично вратило е издржливо и отпорно на корозија.

Избор на клиенти

AH-68P AC USB адаптер за полнач за батерии за CoolPix камери оригинален оригинален Свеж
AH-68P AC USB адаптер за полнач за батерии за CoolPix камери оригинален оригинален

Модел EH68 P AC адаптер Со USB кабел плус приврзаност NDS Модел EH68 P AC адаптер Со USB кабел плус приврзаност NDS...

DEN 2.67
Адаптер за AC/DC Parthksi за JVC Camcorder GR GR-D серија GR-D90 GR-D90U GR-D90US GR-D91 GR-D91U GR-D91US GR-DV500 GR-DV500U Свеж
Адаптер за AC/DC Parthksi за JVC Camcorder GR GR-D серија GR-D90 GR-D90U GR-D90US GR-D91 GR-D91U GR-D91US GR-DV500 GR-DV500U

Влез : AC100240 V 50 / 60 Hz Овој адаптер е сосема нов, висок квалитет што никогаш не се користи (неОЕМ, но 100% компа�

DEN 3.00
CA-570 AC адаптер полнач компатибилен со Canon Vixia HV/HF/HG серија: Vixia HV10 Vixia HV20 Vixia HV30 Vixia HF M32 Vixia HF10 Свеж
CA-570 AC адаптер полнач компатибилен со Canon Vixia HV/HF/HG серија: Vixia HV10 Vixia HV20 Vixia HV30 Vixia HF M32 Vixia HF10

【Гаранцијата и гаранцијата по продажбата】 Во нашата продавница, гарантираме гаранција за квалитет од

DEN 255.84
BRST AC/DC адаптер за Autel Maxivideo MV400 Видеокоп борескоп инспекција на камера за напојување кабел кабел ПС wallид полнач Свеж
Адаптер за етернет за Switch, Wii, Nintendo Wii U, Wired Интернет врска USB 100M LAN Свеж
Адаптер за етернет за Switch, Wii, Nintendo Wii U, Wired Интернет врска USB 100M LAN

USB2.0RJ45 LAN 100м брзина на Интернет врска Компатибилен со Nintendo Switch, Nintendo Wii U, Nintendo Wii Приклучете се на USB 2.0 порт

DEN 1.33
ОСТЕНТ САД НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Кабел Кабел Адаптер За Мајкрософт Xbox 360 Kinect Сензор Камера Свеж
ОСТЕНТ САД НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Кабел Кабел Адаптер За Мајкрософт Xbox 360 Kinect Сензор Камера

Компатибилен Со Xbox 360 и Kinect камера додаток Екстра долгиот кабел од 9 стапки овозможува лесна инсталација

DEN 2.00
Кабел за напојување на напојување со адаптер Itekiro AC за Sony HDR-UX3E HDR-UX5 HDR-UX5E HDR-UX7 HDR-UX7E HDR-XR100 HDR-XR100E Свеж
Кабел за напојување на напојување со адаптер Itekiro AC за Sony HDR-UX3E HDR-UX5 HDR-UX5E HDR-UX7 HDR-UX7E HDR-XR100 HDR-XR100E

Ова е напојување со напојување со AC адаптер за дигитални камери на Sony и видео камери Издржливост : Објав�

DEN 2.33
SSSR 12V AC/DC Adapter for Polycom MPTZ-5 MPTZ-5N MPTZ5 MPTZ5N Eagle Eye Video Powercam Video Conferencing Camera EagleEye PN Свеж
SSSR 12V AC/DC Adapter for Polycom MPTZ-5 MPTZ-5N MPTZ5 MPTZ5N Eagle Eye Video Powercam Video Conferencing Camera EagleEye PN

Спецификации : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел ширум светот Користете го опсегот на напон на напон : 1

DEN 1.00
КОМПЛЕТ За Кабел За Полнач DS Lite, Полнач За Адаптер ЗА НАПОЈУВАЊЕ Со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА И Пенкало За Пенкало Nintendo DS Lite Свеж
Најдобра замена на адаптерот за адаптер 12V AC за камери за документи со ELMO TT-02 TT-02U TT-02S TT-02RX презентерска камера Свеж
Најдобра замена на адаптерот за адаптер 12V AC за камери за документи со ELMO TT-02 TT-02U TT-02S TT-02RX презентерска камера

Влез Ворлд Влез ✎ : Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz ✎ Заштита на безбедност ✎ : Нема бучава, операција со ниска темпер�

DEN 29.60
Adapter Bestch AC/DC компатибилен со Sharp VL-A10 VL-A10U ViewCAM LCD Camcorder Battery Charger Свеж
Adapter Bestch AC/DC компатибилен со Sharp VL-A10 VL-A10U ViewCAM LCD Camcorder Battery Charger

Влез на светски свет : Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz Заштита на безбедност : Преоптоварување на преоптоварување, над

DEN 558.40
Комплет за адаптер за напојување со ACK-E15 AC, замена DR-E15 DC Комплет за полнач за спојување за Canon EOS Rebel SL1 / 100D Свеж
Комплет за адаптер за напојување со ACK-E15 AC, замена DR-E15 DC Комплет за полнач за спојување за Canon EOS Rebel SL1 / 100D

Влезен напон во светот : AC 100 ~ 240 V 16 ~ 24 VA, 50 ~ 60 Hz; Излез : DC 7 Замена ACKE15 Адаптер за напојување на AC на AC на AC е �

DEN 255.84
Foto4easy LP-E17 Dummy Adapter DC DC за канон EOS M3 M5 M6 DSLR камери Свеж
Foto4easy LP-E17 Dummy Adapter DC DC за канон EOS M3 M5 M6 DSLR камери

LPE17 Dummy батерија погодна за канонски камери EOS M3 M5 M6 итн Работен напон : 7.2 V8.4 V Работна струја : 2 A.DC Големин�

DEN 175.84
Tengdaxing DMW-AC10 DMW-AC8 DMW-DCC12 Dummy Battery Power Power Kit BLF-19 Батерија за Panasonic Lumix GH5 DMC-GH5 GH4K GH4K Свеж
Tengdaxing DMW-AC10 DMW-AC8 DMW-DCC12 Dummy Battery Power Power Kit BLF-19 Батерија за Panasonic Lumix GH5 DMC-GH5 GH4K GH4K

DMWDCC12 Надворешниот комплет за напојување на батеријата на батеријата ќе ја замени батеријата BLF19 E DMWBLF19 PP

DEN 2.67
BRST AC/DC адаптер за Panasonic PalmCorder PV-L352 D PV-L353 D PV-L354 D PV-L352D PV-L353D PV-L354D PVL352 D PVL353 D PVL354D Свеж
BRST AC/DC адаптер за Panasonic PalmCorder PV-L352 D PV-L353 D PV-L354 D PV-L352D PV-L353D PV-L354D PVL352 D PVL353 D PVL354D

Влезен напон : 100 ~ 240 VAC 50 / 60 Hz, употреба во светот Безбеден стандард : FCC , CE, ROSH Заштита на краток спој, над

DEN 1384.00
Адаптерот Marg AC-DC се вклопува за Cisco Linksys CIT310 CIT300 безжичен VoIP телефонска база VoIP рутер за напојување кабел Свеж
Адаптерот Marg AC-DC се вклопува за Cisco Linksys CIT310 CIT300 безжичен VoIP телефонска база VoIP рутер за напојување кабел

【FEATURES】 : Special design and high quality materials ensure that the adapter is kept in low temperature to charge safely, and Certified by FCC CE ROHS, We focon producing high quality

DEN 0.67