Производи За домаќинство Креативно Дрво Во Облик На Цврсто Дрво Кат Шапка Облека Виси Решетката, Големина: 176х48х48см .

Производи За домаќинство Креативно Дрво Во Облик На Цврсто Дрво Кат Шапка Облека Виси Решетката, Големина: 176х48х48см .

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

Креативна Решетка За Висечка Решетка За Подот Од Цврсто Дрво Во Форма на Дрво,Големина : 176х48х48см (Кафе). Име : ткаенина ракматеријал : цврсто дрво спецификација : 175 x48x48cm Weight : 1.8 kg Product карактеристики1. Цврсто дрво, гледањето е верување, јасна видлива текстура на дрво, убава и дарежлива, не е лесна за пукање, силна отпорност на корозија.2. Мека, едноставна и дарежлива, силна носивост и може да се користи за поставување повеќе облека.3. Научен дизајн на облека Виси Агол, заштеда на простор, погодно да се земе облека, повеќе интимна висина.4. Отворете боја, без мирис, зелена и безбедна, давајќи ви удобен дом.

175 x48x48cm:
Weight: 1.8kg
Product features:
1. Solid wood, seeing is believing, clear visible wood texture, beautiful and generous, not easy to crack, strong corrosion resistance.:
2. Mellow, simple and generous, strong bearing capacity, and can be used to place more clothes.:
3. Scientific design of clothes hanging Angle, space saving, convenient to take clothes, more intimate height.:
4. Open paint, no odor, green and safe, giving you a comfortable home. :

Избор на клиенти

4-Кука Виси Организатор Боја: Црна Свеж
4-Кука Виси Организатор Боја: Црна

19011 Боја : Црни Карактеристики : висококвалитетна челична конструкција со антилизгачки слој Облогата ш�

DEN 0.33
Убава Памучна Трислојни Џебови Водоотпорен Плакарот Ѕид Виси Складирање-Жолта Свеж
Убава Памучна Трислојни Џебови Водоотпорен Плакарот Ѕид Виси Складирање-Жолта

100% памук Дрвена Закачалка и Канап можат флексибилно расклопување, да Го компактираат нашето мало допол�

DEN 176.00
Тела Texturedisplays® Замрзнати Акрилик 3 Еднострани Решетката Решетката 11680 11680 Свеж
Тела Texturedisplays® Замрзнати Акрилик 3 Еднострани Решетката Решетката 11680 11680

Матирана Акрилна 3 Странична Решетка За Прикажување На Решетката Карактеристики 3 отстранливи висечки �

DEN 1542.40