Сензационална плетенка Х-Пресија Канекалонска Капчиња Плетенка - 2х РУВА Претходно Испружена 30 инчи

Сензационална плетенка Х-Пресија Канекалонска Капчиња Плетенка - 2х РУВА Претходно Испружена 30 инчи

DEN 559.84

Свеж

Достапно.

Лесна И Мека Текстура. Брзо Сушење. Природен Завршен Стил. Топла Вода Во Собата Е Можно. Сензационални Синтетички Плетенки ЗА Коса XPRESSION 3 X Ruwa Предслојна Плетенка 24 " - Тежина 182g Sensationnel воведува нова ПЛЕТЕНКА RUWA, направена со влакна што имаат водоотпорна функција. ОВА акватекс влакно, 100% Канекалон, има одлична водоотпорна карактеристика со брзо време на сушење, мала тежина и мек допир. Ова е совршен предмет за оние кои уживаат во активните стилови, како што е вежбањето.

Избор на клиенти

Надворешни Капчиња Плетенки Х-Пресија Извртени 3Х Еластичен Афро Пресврт 16 Свеж
Надворешни Капчиња Плетенки Х-Пресија Извртени 3Х Еластичен Афро Пресврт 16

Направено Со Врвни И Канекалонски Влакна Претходно одделени и претходно издувани за лесна инсталација

DEN 543.84
Трепки Од Црвена Цреша 203 Свеж
Трепки Од Црвена Цреша 203

100 проценти човечки трепки за коса убави трепки широк буден и привлечен изглед Трепките од црвена Цреша

DEN 0.67
ЗЕНТИФО Тело Бран 4 Снопови Со Затворање Човечки Необработени Снопови За Коса За Црни Жени 14/16/18/20+10 Свеж
ЗЕНТИФО Тело Бран 4 Снопови Со Затворање Човечки Необработени Снопови За Коса За Црни Жени 14/16/18/20+10

1 : Да, Тоа Би можело Да Биде Редизајнирано За Ова Тело Бран Снопови Со Затворање 2 : Треба Да Користите Про

DEN 1.00