Синтетички Екстензии На Коса Перики Жени Тупи Кратки Брановидни Кадрави Канџи Опашка Коса Клип Женски Екстензии Перики Коса

Синтетички Екстензии На Коса Перики Жени Тупи Кратки Брановидни Кадрави Канџи Опашка Коса Клип Женски Екстензии Перики Коса

DEN 3.00

Свеж

Достапно.

Лесен за употреба,едноставен врзете ја сопствената коса во пунџа или опашка,прицврстете ја со чешли за канџи. Идеален за додавање должина и волумен за неколку секунди. €Лесен за носење q оваа кадрава брановидна екстензија на косата е лесна за носење, лесна за нега, вистинска текстура на коса, лесно носење, без чувство на паѓање, лесно менувајте ја фризурата. Не и апсолутно никакво оштетување на вашата коса! Само одличен изглед на косата во еден момент!. стилот и должината се погодни за повеќето жени,погодни За Дома и настапи итн. Опишете : Материјал : боја на жица со висока температура : темно кафеава, светло-кафеава, природна црна Големина : 35-40см Како да се носат : 1. Поддршка развој hairnet 2. Ставете ја косата на челото 3. Повлечете ја мрежата 4. Целата коса е напикана во мрежата за коса 5. Фиба фиксна затворена положба перика чистење нега 1. Нежно исчешлајте ја крајната перика додека чистите за да ја исправите и стилизирате јазолната, правлива коса. 2. Истурете соодветна количина шампон во вода. 3. Промешајте вода додека шампонот целосно не се раствори. 4. Потопете перика во вода 5-10 минути. 5. Нежно притиснете перика со раката за чистење. 6. Исплакнете ја перика со чиста вода. 7. Исушете со крпа. 8. Чувајте ги периките на директна сончева светлина и исушете ги на ладен воздух на средно или 70% суво. 9. Спреј перика Регенератор Известување : 1. Како што сите знаеме, различни компјутери прикажуваат различни бои, а вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата подолу. 2. Ако ви е тешко да изберете големина, можете да ме контактирате во секое време, ние ќе ви дадеме неколку предлози, но само за ваша референца. 4. Можеме да прифатиме нарачки мешани предмети, бои и големини. Купете на големо ве молиме побарајте Вклучен Пакет со цени : 1* перика За конска опашка За Фиба.

Избор на клиенти

ПРЕД Неуредна Пунџа Парче Пунџа Парчиња Коса За Жени Лажни Бухти Коса Парче Коса Скринши За Жени Свеж
ПРЕД Неуредна Пунџа Парче Пунџа Парчиња Коса За Жени Лажни Бухти Коса Парче Коса Скринши За Жени

Неуредното парче коса од пунџа е изработено од 100% отпорни на топлина и висококвалитетни синтетички вла�

DEN 95.84
Ccbuy Летни Машки Кошули Преголем Контраст Обични Блузи Блузи Харајуку Машки Обичен Кардиган Облека Свеж
Ccbuy Летни Машки Кошули Преголем Контраст Обични Блузи Блузи Харајуку Машки Обичен Кардиган Облека

Верзијата е исто така релативно лабава, и е многу дише и кул за носење во лето Во летната гардероба има п�

DEN 3571.20
Лхц Фини Моно Менс Тупи Поли Облога Околу Човечка Коса Машки Тупи Брановиден Откачен Систем За Коса Фризура За Мажи Свеж
Сензационални екстензии за коса-инстант ткаат трина Свеж
Сензационални екстензии за коса-инстант ткаат трина

Сензационален стил за помалку од 60 секунди Лабавите бранови на бурето во боб стил до рамената прават се�

DEN 399.84
Волорија 12 Долга Откачена Права Човечка Коса Замена За Мажи Акции Тупи Моно Чипка И Стп Наоколу Со Швајцарска Чипка Напред Свеж Попустот
Gefeier 20 -4 Парчиња Клип Во Екстензии За Коса Долго Двојно Продолжување На Косата, 24 -1 Компјутер Долга Брановидна Обвивка Свеж Попустот