СИЛВАНИЈА 25в Халоген Декор Б11 Сијалица, Канделабра База, 280 Лумени, 2800К, Мека Бела-2 Пакет

СИЛВАНИЈА 25в Халоген Декор Б11 Сијалица, Канделабра База, 280 Лумени, 2800К, Мека Бела-2 Пакет

-110 %

DEN 109.92

Свеж

Достапно.

ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА : халогените класични светилки произведуваат поголема ефикасност на светилката и обезбедуваат заштеда на енергија до 30% во споредба со блескаво светилки. КАРАКТЕРИСТИКА : Достапна во познати блескаво форми (А, Б, Г, Р, БР), халогените класични светилки ги нудат сите придобивки од халогената технологија : вистинска боја (99+ CRI), моментално, се целосно затемнети и без жива. ПОПУЛАРНА АПЛИКАЦИЈА : за употреба во домаќинството (база на канделабри). Идеален за декоративно осветлување. СЕРТИФИКАЦИЈА : со заштеда на енергија што ги исполнува федералните барања НА ЕИСА 2007. Достапна заштеда на енергија со супериорен квалитет на светлина. НИЕ СТОИМЕ ПОКРАЈ НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО : сите се дизајнирани и произведени според највисоките можни стандарди за најдобро да одговараат на вашите барања за апликација за осветлување и сите се поддржани од брендот СИЛВАНИЈА, лидер во индустријата во решенија за осветлување повеќе од еден век. Халогените светилки во класична форма го пополнуваат јазот во перформансите помеѓу решенијата за осветлување со блескаво и CFL, нудејќи супериорен квалитет на светлина и заштеда на енергија по прифатлива цена. Тие се совршена замена за лампи со блескаво светло постепено отстранети Со Законот За Енергетска Независност и Безбедност (ЕИСА) и одлична алтернатива на ЦФЛ кога квалитетот на светлината е важен. Работејќи на халогена капсула, халогените класични светилки произведуваат поголема ефикасност на светилката и обезбедуваат заштеда на енергија до 30% во споредба со блескаво светилки. Достапни во познати блескаво форми (А, Б, Г, Р, БР), халогените класични светилки ги нудат сите придобивки од халогената технологија : вистинска боја (99+ CRI), моментално, се целосно затемнети и без жива-со заштеда на енергија што ги исполнуваат федералните барања НА EISA 2007. Светилки во форма на а се достапни во единечни (1000 часа) и двоен век на траење (2000 часа). Халогените класични светилки се решение за прифатлива заштеда на енергија со супериорен квалитет на светлина.

Избор на клиенти

Findemo McDuck 100 долари Бил пари пари плака за уметност и wallидна уметност печати модерни семејни спални украси постери 12 Свеж
GeauxRobot 9ft сина неонска блескава електролуминисцентна жица ел жица Свеж
GeauxRobot 9ft сина неонска блескава електролуминисцентна жица ел жица

9ft Неонски сини електролуминисцентни (ЕЛ) жица Вклучен е контролор на батерии 3 Режим на светлина (остане

DEN 223.84
160,00мм калај 135 deg. Бит за вежбање со должина Свеж
160,00мм калај 135 deg. Бит за вежбање со должина

✅ 160,00мм калај 135 deg Бит за вежбање со должина на работникот ✅ Групирање на бит за вежба : Бит за вежбање Typ

DEN 1019.20
Floerns Mean's FishNet со долг ракав, пад на рамената на рамената, врвот на културата Свеж
Floerns Mean's FishNet со долг ракав, пад на рамената на рамената, врвот на културата

100% полиестер Увезени Затворање на чипка ★ Мекиот материјал, мало истегнување и удобен, совршен за летни

DEN 2.00
Stoelting 522264-SV мотор 1/2 коњски сили 115 волти услуга Свеж
Stoelting 522264-SV мотор 1/2 коњски сили 115 волти услуга

Оригинален дел за замена на OEM Stoelting заработи силна репутација како врвен производител на опрема за хран

DEN 3.00
Digium TC400B VoIP Транскодирање PCI 3.3/5.0V картичка за компресија на глас Свеж
Digium TC400B VoIP Транскодирање PCI 3.3/5.0V картичка за компресија на глас

120 G.729a, 92 G.723.1 Трансформации Полу должина со ниска профил PCI 2.2+ 3,3 / 5.0 V картичка Полу должина со ниска проф�

DEN 0.33
Фанки Junуники ексклузиви преголеми слабини гравчиња во комплет со ракавици за допир на допир на допир на допир Свеж
Фанки Junуники ексклузиви преголеми слабини гравчиња во комплет со ракавици за допир на допир на допир на допир

Преголемата капа мери 9 “долги од 10” широки лажни рамни, додека редовните мерки за вклопување долги 8 ”�

DEN 495.84
Контролер на индикатор за дигитален вакуум Свеж
Контролер на индикатор за дигитален вакуум

Вакуумски опсег : 0 760 мм Hg / Разговарајте со FAC за други инженерски единици; Точност : подобро од 0,5% f.s; Рез

DEN 3.33