Аранжман Колекции Аранжман Колекции-20-Брои Хартија Пијалаци/Коктел Салфетки, 5 х 5-Инчен, Среќен Роденден

Аранжман Колекции Аранжман Колекции-20-Брои Хартија Пијалаци/Коктел Салфетки, 5 х 5-Инчен, Среќен Роденден

DEN 174.08

Свеж

Достапно.

АКЦЕНТИ НА ФОЛИЈА : Класична И шарена шема со точки на бела позадина со рачно напишано злато што гласи : "Среќен Роденден". МАЛА ГОЛЕМИНА : Се Продава во пакување од 20; секоја салфетка е со димензии 5 х 5 Инчи. АКЦЕНТИ НА ФОЛИЈА : Класична И шарена шема со точки на бела позадина со рачно напишано злато што гласи : "Среќен Роденден". СРЕЌЕН РОДЕНДЕН : Забава со стил со овие дизајнерски салфетки кои сигурно ќе бидат разговор на забавата. НИКОГАШ НЕ ПРОПУШТАЈТЕ МОЖНОСТ да ПРОСЛАВИТЕ : Со Наклонети Колекции Од Креативни Брендови каде што сме посветени на поврзување на пријателите и семејствата преку создавање подароци за барвер и додатоци за да додадете допир на стил и сјај на забавите и секој ден прилики. Бидете суштинска водителка, зближувајќи ги пријателите и семејството за посебни моменти и големи прилики со сјај и стил. Висококвалитетни салфетки од 5 х 5 инчи се издржливи и се достапни во теми од секојдневниот до роденден, одморалиште и одмор, свадби, празници и многу повеќе. Никогаш не пропуштајте можност да славите, бидејќи во Колекциите На Аранжмани секој ден е забава! Колекциите на аранжмани се бренд за животен стил посветен на поврзување на пријателите и семејството преку секојдневните прослави во животот. Ве покривме, од собирање на вашите девојки на чаша вино (или две) до курирање неверојатна моминска вечер за вашиот нововерижен пријател. Во Колекциите На Аранжмани, создаваме барвер за подароци и додатоци кои лесно се координираат со секој аспект од вашиот живот, секогаш со допир на сјај и стил. Арант се приклучи На тимот На Креативни Брендови во 2018 година, како што го зголемивме нашето семејство. Креативните Брендови имаат тим од енергични, модни производи кои патуваат низ светот за уникатни производи и го носат најдоброто во боја, тренд, дизајн кој испорачува стил и избор по атрактивни цени. Нашето ветување е да ви ги обезбедиме најдобрите : најдобрите производи и дизајни по најдобри цени : во тренд и навреме.

Избор на клиенти

Бостон Интернешнл Хартиени Салфетки, ИЧР 3-Слоја 20-Брои Големина На Коктел, Верверички И Бобинки Свеж
Бостон Интернешнл Хартиени Салфетки, ИЧР 3-Слоја 20-Брои Големина На Коктел, Верверички И Бобинки

3СЛОЈНИ ХАРТИЕНИ САЛФЕТКИ : Пакет од 20 хартиени салфетки со врвен квалитет ЗА КОКТЕЛ ЗАБАВИ и ПИЈАЛОЦИ : �

DEN 123.52
Аранжман Колекции Пијалаци/Коктел Хартија Салфетки, 5 х 5-Инчи, Реков Така Свеж
Аранжман Колекции Пијалаци/Коктел Хартија Салфетки, 5 х 5-Инчи, Реков Така

САЛФЕТКИ ЗА ПИЈАЛОЦИ ОД ФОЛИЈА : Прославете со стил со овие слатки салфетки за пијалоци; деталите за вре�

DEN 96.00
Cr. Gibson Vera 3-Ply Cocktail Cocktail, пакет од 20, Ориентална афион Свеж
Cr. Gibson Vera 3-Ply Cocktail Cocktail, пакет од 20, Ориентална афион

хартија CR Gibson Cocktail салфетки отпечатени со смели дизајни на уметникот Вера додаваат стил на секое здружу

DEN 431.84
Стилски златни салфетки -100 пакет од 5 x 5 златни салфетки за коктел и 50 пакувања 6,5 x 6,5 салфетки за ручек - - салфетки Свеж
Дизајн дизајн 624-10066 повеќе вино за две лица со пијалоци салфетка, повеќебојни Свеж
Дизајн дизајн 624-10066 повеќе вино за две лица со пијалоци салфетка, повеќебојни

Повеќе вино за две лица пијалоци салфетка Големина : 9,8 инчи x 9,8 инчи Сентимент : Тие треба да стават пове�

DEN 223.84
АМСКАН 3-Плитни салфетки за ручек, 50CT-FROSTY бела забава, 6 1/2 x 6 1/2 Свеж
АМСКАН 3-Плитни салфетки за ручек, 50CT-FROSTY бела забава, 6 1/2 x 6 1/2

Пакетот вклучува : 40 салфетки со хартија од 3 тина хартија 6 1 / 2 "x 6 1 / 2" На салфетката се карактеризираат с

DEN 282.72
Бостон Интернешнл 40 Брои 3-Слоја Хартија Коктел Салфетки, Птици Гнездо Со Јајца Свеж
Бостон Интернешнл 40 Брои 3-Слоја Хартија Коктел Салфетки, Птици Гнездо Со Јајца

Вклучува 40 хартиени коктел салфетки (2 пакети од 20 брои секој) Печатени Во Германија користејќи нетоксич

DEN 3.33
Државна колекција на Државната колекција во Бостон IHR 3-парчиња за пијалоци за пијалоци, 5 x 5-инчи, Флорида Свеж
Државна колекција на Државната колекција во Бостон IHR 3-парчиња за пијалоци за пијалоци, 5 x 5-инчи, Флорида

Салфетки со хартија со 3 хартии : Пакет од 20 салфетки за хартија со врвен квалитет За забави за коктел и п�

DEN 155.20
Пет starвездени салфетки Денот на благодарноста Цитати за салфетки - портокалова, кафеава и црвена - 4,5 ”x 4,5” - памук Свеж
Смешни коктел салфетки жени мажи боксер со разновидност пакет гроздобер коктел салфетка - 40 вкупно салфетка Свеж
Смешни коктел салфетки жени мажи боксер со разновидност пакет гроздобер коктел салфетка - 40 вкупно салфетка

40 Број кутија сет од 4 дизајни и Равија Соберете се водич во единечна кутија за подароци 10 Направете го т

DEN 319.20
Бостон Интернешнл ИХР 3-Слоеви Хартиени Салфетки, 20-Брои Големина На Ручек, Скапи Лен Свеж
Бостон Интернешнл ИХР 3-Слоеви Хартиени Салфетки, 20-Брои Големина На Ручек, Скапи Лен

3СЛОЈНИ ХАРТИЕНИ САЛФЕТКИ : Пакет од 20 хартиени салфетки со врвен квалитет РУЧЕК, ВЕЧЕРА, ДЕСЕРТ : Салфет�

DEN 1.33
Е По Дизајн N4FN336IV4 - 19 Есенски Лисја Салфетка За Печатење Цвеќе, 19 x 19, Надвор Од Бело Свеж
Е По Дизајн N4FN336IV4 - 19 Есенски Лисја Салфетка За Печатење Цвеќе, 19 x 19, Надвор Од Бело

Шармирајте ги вашите гости со едноставни, а сепак елегантни платнени салфетки Е од Модните салфетки На �

DEN 136.48
Boston International C902000 IHR 3-пар за коктел пијалоци салфетки, 5 x 5-инчи, толку многу украси Свеж
Boston International C902000 IHR 3-пар за коктел пијалоци салфетки, 5 x 5-инчи, толку многу украси

Салфетки со хартија со 3 хартии : Пакет од 20 салфетки за хартија со врвен квалитет За забави за коктел и п�

DEN 191.84
ИЧП 3-Слоја Гостин Пешкир Вклучена Хартија Салфетки, 8,5 х 4,5-Инчи, Fall Зеленило Карирани Свеж
ИЧП 3-Слоја Гостин Пешкир Вклучена Хартија Салфетки, 8,5 х 4,5-Инчи, Fall Зеленило Карирани

3СЛОЈНИ ХАРТИЕНИ САЛФЕТКИ : Пакет од 16 хартиени салфетки со врвен квалитет ЗА МАСИ за ВЕЧЕРА и БИФЕ : Салф

DEN 1.67
Е По Дизајн -19 Геометриска Декоративна Салфетка, 19 од 19, Лимон Свеж
Е По Дизајн -19 Геометриска Декоративна Салфетка, 19 од 19, Лимон

Боја : Лимон Материјал : Памук Произведено во САД Погоден за секојдневни или специјални прилики...

DEN 161.44