Dell S3222DGM 32 4K DCI 2160p Криви Игри Монитор 31,5 HDMI Дп-Црна,

Dell S3222DGM 32 4K DCI 2160p Криви Игри Монитор 31,5 HDMI Дп-Црна,

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

31,5-инчен QHD 2560 x 1440 Закривен (1800r) Монитор за Игри / 1ms (MPRT)/ 2ms (сива до сива) време на одговор. 165hz освежување стапка / LED edgelight систем, 99% srgb боја спектар / 178-степен H / V Агол На Гледање. Amd Free Sync Премиум Адаптивна Синхронизација технологија /178-степен H/V Агол На Гледање. 2 хдми (вер . 2.0) СО HDCP 2.2 / 2 x HDMI (ver. 2.0) СО HDCP 2.2. 1 x слушалки-надвор приклучок / AC 100-240 V (50/60 Hz). 31,5-инчен 2560 x 1440 QHD Закривен Монитор За Игри со 1ms (MPRT)/ 2ms (сива до сива) време на одговор, 165hz стапка на освежување и 99% s RGB боја за остри визуелни игри и извонредна игра.

Избор на клиенти

SPECO VM905C 9 БОЈА CRT Монитор Свеж
SPECO VM905C 9 БОЈА CRT Монитор

9 " рамна цевка во боја, 500 ТВ линии ад / ПАЛ систем автопрекинувач / Ц композитен видео влезен опсег извор

DEN 1279.52
ПОНПИ 7 Ултра Тенок 16:9 HD 800x480 БОЈА TFT Lcd Дисплеј Монитор На Допир Копче Монитор Екран СО AV HDMI VGA Видео Влез Свеж
ПОНПИ 7 Ултра Тенок 16:9 HD 800x480 БОЈА TFT Lcd Дисплеј Монитор На Допир Копче Монитор Екран СО AV HDMI VGA Видео Влез

●Мини 1 X напојување за монитор; 1 x држач за Монтирање; 1 X AV кабел; 1 X VGA кабел; 1 X Далечински Управувач; 1 X Уп

DEN 1023.84
Преносен монитор за игри на Eleduino 13,3 инчи 2K со HDR , Поддржете го USB C и HDMI видео влез , PD полнење , компатибилен Свеж
Преносен монитор за игри на Eleduino 13,3 инчи 2K со HDR , Поддржете го USB C и HDMI видео влез , PD полнење , компатибилен

✦ Екселентна изведба на дисплејот со HDR : 13.3 IPS панел, 2560 X1440 Мајчин резолуција, поддршка 1440p@60 MHz , Соодно

DEN 1439.84
LG Монитор 27MD5KL-B Ултрафине 27 IPS LCD 5k UHD Монитор За Apple Mac Свеж
LG Монитор 27MD5KL-B Ултрафине 27 IPS LCD 5k UHD Монитор За Apple Mac

5k UHD 5120 x 2880 Резолуција со Сооднос 16 : 9 500nits Осветленост 27 Инчен Широк Екран РАМЕН Панел Ips МониторDCIP3 99% Бо�

DEN 3.33
Pk Моќ Нов 19V AC / Dc Адаптер Замена Компатибилен со HP Завист 27 27-инчен IPS 27 Lcd LED Монитор C8K32AA C8K32AAABA XP600AA Свеж
Pk Моќ Нов 19V AC / Dc Адаптер Замена Компатибилен со HP Завист 27 27-инчен IPS 27 Lcd LED Монитор C8K32AA C8K32AAABA XP600AA

Влез Волт Опсег : 100240 V (Во Согласност со светот) Ве молиме потврдете ги спецификациите и големината на пр

DEN 2.33
ЛАДЕЊЕ 17.3 Инчен Пренослив Монитор ЗА Лаптоп, 1080p FHD IPS Лаптоп Монитор USB C HDMI Игри Ултра Тенок Дисплеј w/Невидлив Држач Свеж
Рамнар Ултрарес Х УРКС75-ЕРО-Т 75 ЛЕД-Позадинско Осветлување Лцд Екран На Допир СО ЕРО Стакло-4К-998-2163-00 Свеж
Рамнар Ултрарес Х УРКС75-ЕРО-Т 75 ЛЕД-Позадинско Осветлување Лцд Екран На Допир СО ЕРО Стакло-4К-998-2163-00

ЕРОт интерактивна дигитална сигнализација 4 K UHD (2160p) 3840 x 2160 LED ДИРЕКНО осветлена ЛЕР 75" ДИЈАГОНАЛНА КЛАСА

DEN 3.33
Лилипут ФА1000-НП/Ц/Т 9.7 5-Жичен Резистивен Монитор На Допир Со Hdmi, Dvi, VGA &засилувач; Av Влез од Viviteq INC Свеж
Лилипут ФА1000-НП/Ц/Т 9.7 5-Жичен Резистивен Монитор На Допир Со Hdmi, Dvi, VGA &засилувач; Av Влез од Viviteq INC

Модел : FA1000NP / C / T 9.7" 5Жичен Резистивен Монитор На Екран На Допир Со HDMI, DVI, VGA Висока резолуција : 1024x768; Висо�

DEN 1.00
Acer V247YU BMIIPX 24 LED LCD MON 25X14 16: 9 Свеж
Acer V247YU BMIIPX 24 LED LCD MON 25X14 16: 9

Тип На Производ : Монитор Димензии На Пакетот : 22.0 "L X13 0" W X3 0 " H Земја На Потекло : Кина Тежина На Пакетот : 9,

DEN 1.33
Леново Q27h-10 27-Инчен Монитор, QHD, IPS, LED Позадинско Осветлување, 16: 9, Amd FreeSync, USB-C, 4-Страна Без Граници, 75Hz, Свеж
Леново Q27h-10 27-Инчен Монитор, QHD, IPS, LED Позадинско Осветлување, 16: 9, Amd FreeSync, USB-C, 4-Страна Без Граници, 75Hz,

Овој неверојатен 27инчен монитор со РЕЗОЛУЦИЈА QHD (2560 x 1440) и префрлување во рамнина (IPS) обезбедува неверо�

DEN 1.00
ФИЛИПС 34E1C5600HE 34 ULTRAWIDE QHD 21: 9 Монитор Со Вграден Во Windows Здраво Веб Камера &засилувач; Бучава Поништување Микрофон, Свеж
Asus VN248H-P 24-Инчен Full-HD LED Монитор Свеж
Asus VN248H-P 24-Инчен Full-HD LED Монитор

Целосни HD дисплеи за неверојатна визуелна јасност со висока дефиниција (Дознајте повеќе) 2ms време на одг

DEN 3984.00
Соник Бомба Бебе Плач Сигнал Свеж
Соник Бомба Бебе Плач Сигнал

Соник Бомба Бебе Плач Сигнал Може да се постави прилагодлива контрола на чувствителноста за да ве преду

DEN 766.08
Skytech Призма II Игри Компјутер Десктоп &засилувач; Sceptre 30-инчен Криви Игри Монитор 21: 9 2560x1080 Ултра Широк Ултра Тенок Свеж
BRST 6V AC / DC Адаптер Замена За Здраво Бебе HB24 HB32 HB32RX RJ-AS060600U003 Новороденче Оптика DXR-5 D0660 Бебе Монитор Камера Свеж
BRST 6V AC / DC Адаптер Замена За Здраво Бебе HB24 HB32 HB32RX RJ-AS060600U003 Новороденче Оптика DXR-5 D0660 Бебе Монитор Камера

Влезен Напон : 100~240ВАЦ 50 / 60хз, Светска Употреба Безбеден стандард : ФКЦ,СЕ, Ro Заштита од краток спој, Над З�

DEN 0.67
Sceptre 24 Професионални Тенки 75Hz 1080P LED Монитор 2x HDMI VGA Вградување Звучници, Машина Црна Свеж Попустот
Sceptre 24 Професионални Тенки 75Hz 1080P LED Монитор 2x HDMI VGA Вградување Звучници, Машина Црна

24 " Ултра тенок профил Современ елегантен метален дизајн Тенка рамка со тенка шасија Аудио ќе се репроду

DEN 1592.00
Нов LQ10D421 Lcd Панел со 90 Дена Гаранција Свеж
Нов LQ10D421 Lcd Панел со 90 Дена Гаранција

ДЕЛ БР : LQ10 D421 СОСТОЈБА : НОВА Тестирана работа пред пратката, 3 Месеци гаранција обезбедена против пробл�

DEN 1334.40
QKKE DC6V 6V AC-DC адаптер за напојување за напојување за Томми Типи 1082 Родителска единица Свеж
QKKE DC6V 6V AC-DC адаптер за напојување за напојување за Томми Типи 1082 Родителска единица

Сосема нов, високо квалитетен полнач за напојување со напојување со ac wallид, не оригинален, но 100% компати�

DEN 2.00
Vbestlife Пренослив Монитор, 13.3 Инчен FHD 1080P SRGB IPS Игри Монитор Надворешен Монитор За Лаптоп, КОМПЈУТЕР, Конзола За Свеж
Исправен Нов Адаптер 12V 4А-5А AC/DC Компатибилен Со Принстон VL1716 VL177 LCD Монитор 12vdc Кабел За Напојување КАБЕЛ PS Полнач Свеж
GeeekPi NT68676 HDMI+VGA+DVI+Аудио Влез Лцд Контролер Драјвер Одбор или HSD190MEN4 M170EN06 17 19 1280x1024 4CCFL 30Pins Лцд Свеж
GeeekPi NT68676 HDMI+VGA+DVI+Аудио Влез Лцд Контролер Драјвер Одбор или HSD190MEN4 M170EN06 17 19 1280x1024 4CCFL 30Pins Лцд

Операција Напон 9~16 V DC Работеше Одлично За Arcade1up Монитор За Користење На Малина Pi Може Да Работи Со Подол�

DEN 383.84
Снабдување 5V Микро USB AC/Dc Адаптер Замена За VTech VM341 VM343 Безбедно &засилувач; Звук Боја Бебе Монитор Родителска Единица Свеж
Panasonic TH-86CQE1W 86 во. Лцд 3840 х 2160 ДИГИТАЛНА Сигнализација МОНИТОР - РАБОТ ЛЕР Свеж
Panasonic TH-86CQE1W 86 во. Лцд 3840 х 2160 ДИГИТАЛНА Сигнализација МОНИТОР - РАБОТ ЛЕР

Високо детални слики ВО 4k резолуција поддршка 4 K / 60p сигнали за верен израз на висок квалитет...

DEN 0.67
LG 27gp700-B 27 Ultragear FHD IPS Игри Монитор w/ 1ms Одговор Време &засилувач; 240hz Освежување Стапка, NVIDIA G-СИНХРОНИЗАЦИЈА Свеж
LG 27gp700-B 27 Ultragear FHD IPS Игри Монитор w/ 1ms Одговор Време &засилувач; 240hz Освежување Стапка, NVIDIA G-СИНХРОНИЗАЦИЈА

27 " Целосна HD (1920 x 1080) IPS Дисплеј Ips 1ms (Gt G) Време На Одговор и 240hz Стапка На Освежување NVIDIA GSYNC Компатибилен С

DEN 1.67
Smallојо Мал Монитор, 10.5 инчен FHD 1920x1280p Лаптоп Монитор sRGB 3: 2 IPS Компјутер Дисплеј, Мал Пренослив Монитор За Свеж
Smallојо Мал Монитор, 10.5 инчен FHD 1920x1280p Лаптоп Монитор sRGB 3: 2 IPS Компјутер Дисплеј, Мал Пренослив Монитор За

Врвен FHD Мал Монитор : овој 10,5инчен мал лаптоп монитор усвојува 1920*1280 FHD IPS екран кој обезбедува живописна

DEN 1919.84
HP 24mh FHD Монитор 23.8-инчен IPS Дисплеј 1080p Вградени Звучници И Висина На Монтирање НА VESA/Прилагодување НА Навалување Свеж