Убава 2 парчиња Кадифен Спа Лента За Глава Слатко Срце Корално Руно Шминка Лента За Глава Мека Еластична Обвивка За Глава Козметички Лак Ленти За Коса Жени Скринши ?

Убава 2 парчиња Кадифен Спа Лента За Глава Слатко Срце Корално Руно Шминка Лента За Глава Мека Еластична Обвивка За Глава Козметички

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

Кадифен Спа Лента За Глава Слатко Срце Корално Руно Шминка Лента За Глава Мека Еластична Обвивка За Глава Козметички Лак Ленти За Коса Жени Скринши За Коса На Лицето за Теретана За Туширање. Лентата за глава е изработена од супер мек и густ материјал за каросет, кој е од, мек, дише и удобен за носење. Оваа лента за глава е одличен асистент за украсување со нов изглед на фризура. Исто така, може да биде алатка кога миете лице, што може да ја заштити вашата коса од влажнење. Оваа обвивка со лента со корални ленти е опремена со материјал од висока класа, ќе ве привлече со својата издржливост и за носење. Опис лентата за глава е направена супер мек и густ материјал за каросет, кој е од, мек, дише и удобен за носење. Оваа лента за глава е одличен асистент за украсување со нов изглед на фризура. Карактеристики-Големина : 20. 00Х6. 00Х4. 00см / 7. 86Х2. 36Х1. 57во-Материјал : Платнен Пакет, Вклучувајќи 2 х Ленти за Глава.

Избор на клиенти

Добра Детска Лента За Глава - Розова - Удобност Погодна За Целодневно Носење-За Сите Типови Коса-Додатоци За Коса Свеж
Јумику Невестата Свадба Самовила Кристал Лента За Глава - Коса Додатоци Глава Партија Накит Жени Свеж
Јумику Невестата Свадба Самовила Кристал Лента За Глава - Коса Додатоци Глава Партија Накит Жени

①Воведете го Вашиот посебен ден Уште помагичен Со Оваа извонредна Свадба На Невестата Самовила Криста�

DEN 2.33
Бакар Бисер Бебе Растеглива Мека Плетена Лента За Глава Лак Блаженство Свеж
Бакар Бисер Бебе Растеглива Мека Плетена Лента За Глава Лак Блаженство

ПРЕМИУМ МЕШАВИНА ОД ПОЛИЕСТЕР / ВИСКОЗА нашата стилска лента за глава е дизајнирана имајќи ја предвид у

DEN 2.00