Тфиексфл Средба Патување Интелигентен Преведувач Мулти-Јазични Три Преведувачки Мотори Преведувач Глас Синхрони

Тфиексфл Средба Патување Интелигентен Преведувач Мулти-Јазични Три Преведувачки Мотори Преведувач Глас Синхрони

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

Превод на повеќе јазици, умешен на 42 јазици, три преведувачки мотори. Поддршка на превод на повеќе јазици, со стапка на точност од 97%. Долго мирување, време на подготвеност до 7 дена, континуиран превод за 48 часа, време на полнење од 2 часа. Интелигентната технологија за препознавање говор ја олеснува комуникацијата на вкрстен јазик. поврзување, компактен и пренослив. Опис : Превод на Повеќе јазици, умешен на 42 јазици, три мотори за превод.Поддршка на превод на повеќе јазици, со стапка на точност од 97%.Долго мирување, време на подготвеност до 7 дена, континуиран превод за 48 часа, време на полнење од 2 часа.Интелигентната технологија за препознавање говор ја олеснува комуникацијата на вкрстен јазик. поврзување, компактен и пренослив.Со копчето за блендата на камерата.Спецификација : Материјал : легура На Цинк, акрилна боја : Црна Големина : околу 95 x 45mm Compatible систем : За Android, за i OSPowered од : 500mah батерија (вклучена)Време На Подготвеност : 168forking време : 48hcharging време : 2h метод На Поврзување : Вклучен Пакет : 1pc x Преведувач1pc x Кабел1. Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.2. Ве молиме дозволете 1-2 см разлики поради рачно мерење.

Material: Zinc alloy, acrylic
Color: Black
Size: About 95 x 45mm
Compatible system: for Android, for iOS
Powered by: 500mAh battery(included)
Standby time: 168h
Working time: 48h
Charging time: 2h
Connection method:
Package Included:
1pc x Translator:
1pc x Cable:
1. Due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures.:
2. Please allow 1-2 cm differences due to manual measurement. :

Избор на клиенти

Alfa Tools RB75110 1 1/4 x 2 1/8 Класичен рутер Свеж
Alfa Tools RB75110 1 1/4 x 2 1/8 Класичен рутер

Рутермакс рутер бит Карбид врзан, класичен предност формирајќи малку 11 / 4инчен дијаметар на секачот, до�

DEN 145.60
Осалади чили Стринг светлосна батерија напојува 3 метри 20 LED диоди црвена пиперка светлосна жица LED Light Lighter Pepper Свеж
PGMJ 40 комплети M6 Black Binding Post Завртки Countersunk Заврши капаче за приклучоци за приклучување на завртки за капаци Свеж
PGMJ 40 комплети M6 Black Binding Post Завртки Countersunk Заврши капаче за приклучоци за приклучување на завртки за капаци

40 комплети црни M6 за поврзување на завртки за капаци на капаци на капаци и алатка за погон на погон за по�

DEN 1.67
Подредување чинии - сет од 6 Свеж
Подредување чинии - сет од 6

Добро за сортирање активности и идентификација на бојата Направено во Тајван Димензии на пакетот : 10.0 L x

DEN 2.33
Филтри за кафе од 3,5 инчи со бело диск Свеж
Филтри за кафе од 3,5 инчи со бело диск

Одговара на сите 26 чаши електрични и 1 чаша неелектрични производители на кафе Дизајниран да лежи рамно

DEN 1.33
vvfelixl бебе качулка коала коала мечка апсорбирана бебешки крпи памук мека бања за новороденче, дете 30x30in цветни сиви Свеж
Овошје на еластичното дно на дното на мажите Свеж
Овошје на еластичното дно на дното на мажите

Поликонтон Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Овошје на еластичното дно џемпери на мажит�

DEN 239.84
DGZZI NO WIRES CONNECTOR 2PCS EC5 MALE до женски адаптер за T-приклучоци за RC FPV возило за напојување со жица Липо батерија Свеж
DGZZI NO WIRES CONNECTOR 2PCS EC5 MALE до женски адаптер за T-приклучоци за RC FPV возило за напојување со жица Липо батерија

Направено од висококвалитетни материјали, врската е цврста и сигурна, мала тежина и одлични перформанс�

DEN 121.44
DAP 37584 FILER FILCE CRACK, 1 кварта, сива Свеж
DAP 37584 FILER FILCE CRACK, 1 кварта, сива

Пополнувачот за пукнатини со течен цемент е лесен за употреба, подготвен мешан производ за поправка на �

DEN 2.67
Контролер на модул на модул на возачот Zouminyy, 20A DC1060V PWM Мотор за регулатор на регулаторот за контрола на моторот со Свеж