Мфчи Решетка За Складирање Клип со 20 Штипки Влошки За Чевли Тркалезна Машина За Сушење Алишта Закачалка За Перење Алишта Нерѓосувачки Челик

Мфчи Решетка За Складирање Клип со 20 Штипки Влошки За Чевли Тркалезна Машина За Сушење Алишта Закачалка За Перење Алишта Нерѓосувачки

DEN 2977.92

Свеж

Достапно.

Кружен дизајн (дијаметар 36 см/14,17 инчи приближно), повеќе заштеден простор додека ротирате или преклопете ја раката. Карактеристики ветроупорна кука и 20 жични клипови за зафат кои целосно ја штитат вашата облека на воздухот за чорапи цврсто, никогаш не грижете се да бидете воодушевени. Погоден за закачување на чорапи, градници, платнени пелени, крпа, долна облека, врвка за чевли, гаќи, ракавици, марамчиња, облека за бебиња или друга облека со мала големина. Иако закачалката за чорапи е изработена од нерѓосувачки челик, но е толку лесна, добра за кампување, караван или за патување на одмор. Оваа закачалка за облека за бебиња можете лесно да ја користите во просторијата за перење, бањата и градината или каде и да одите. Тоа ќе биде одлична идеја за подарок за домаќинките. Карактеристики : Кружен дизајн (дијаметар 36 см/14,17 инчи приближно), повеќе заштеден простор додека ротирате или преклопете ја раката.Карактеристики ветроупорна кука и 20 жични клипови за зафат кои целосно ја штитат вашата облека на воздухот за чорапи цврсто, никогаш не грижете се да бидете воодушевени.Погоден за закачување на чорапи, градници, платнени пелени, крпа, долна облека, врвка за чевли, гаќи, ракавици, марамчиња, облека за бебиња или друга облека со мала големина.Иако закачалката за чорапи е изработена од нерѓосувачки челик, но е толку лесна, добра за кампување, караван или за патување на одмор.Оваа закачалка за облека за бебиња можете лесно да ја користите во просторијата за перење, бањата и градината или каде и да одите. Тоа ќе биде одлична идеја за подарок за домаќинките.Спецификации : Материјал : Нерѓосувачки Челик Боја : Сребрен Дијаметар : околу 36 см/14,17 инчи пакетот Вклучува : 1 х закачалка : ве Молиме дозволете грешка од 0-1 см поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!.

Избор на клиенти

Анаклин Закачалки За Преклопување Со 26 Клипови за Сушење, Закачалка За Долна Облека Со Штипки, Пластична Штипка За Перење и Свеж Попустот
ЗАКАЧАЛКИ ЗА Сушење XZRWYB, Закачалки Што Не Се Лизгаат, Влажни И Суви Пластични Закачалки, 10 Парчиња Свеж
ЗАКАЧАЛКИ ЗА Сушење XZRWYB, Закачалки Што Не Се Лизгаат, Влажни И Суви Пластични Закачалки, 10 Парчиња

Висококвалитетен цврст метал, задебелен анти ' рѓа, неопходен за дома Системот за боја на макарон ја пра

DEN 1428.80
Фсисм Тркалезна Преклопна Ветроупорна Долна Облека Чорапи 32 Клип Клип Закачалка За Облека Решетка За Облека Свеж
Фсисм Тркалезна Преклопна Ветроупорна Долна Облека Чорапи 32 Клип Клип Закачалка За Облека Решетка За Облека

360 степен ротирачки дизајн Сува облека во сите правци Може да се преклопи кога не е во употреба без зафаќ

DEN 3164.48
Cabilock 4pcs Caddy Преклопување Практични Нето Џемпер Патент Фен Билка Кеси Виси Мрежи Ветроупорен Перење Сушење Туш Долна Свеж Попустот
Јумуо дома-ветер24 Остри Правоаголни Пластични Закачалки За Сушење Пластични Панталони-Ц Свеж
Јумуо дома-ветер24 Остри Правоаголни Пластични Закачалки За Сушење Пластични Панталони-Ц

● Еколошки Висококвалитетни Материјали, нетоксични и Невкусни ● Хуманизираниот Дизајн На Рамката Мож�

DEN 575.84