Геети Убавина Луксузни Вештачки Трепки-Рачно Изработени, Вегански, Без Суровост-Меки, Меки, Меки Трепки-Вклучено Е Црно Пенкало За Лепак За Ајлајнер-Флексибилна Ле?

Геети Убавина Луксузни Вештачки Трепки-Рачно Изработени, Вегански, Без Суровост-Меки, Меки, Меки Трепки-Вклучено Е Црно Пенкало

DEN 479.84

Свеж

Достапно.

ЛУКСУЗНИ ВЕШТАЧКИ ТРЕПКИ : однесете ја вашата игра за шминка на следното ниво со нашите висококвалитетни луксузни трепки кои се рачно изработени, вегански и без суровост. Без разлика дали претпочитате мек глам изглед или смел драматичен, имаме пар трепки за секоја пригода. УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Доживејте меки, меки, убави, 3Д трепки. Комбинација од различни стилови достапни совршени за сите форми и големини на очите. ЛЕСНА АПЛИКАЦИЈА : Нанесувањето на вашите лажни трепки никогаш не било полесно. Користете го пенкалото за лепак вклучено во комплетот како ајлајнер, а потоа само нанесете ги вашите фалсификати одозгора. Нема повеќе да се борите со неуреден лепак, ќе имате совршена апликација секој пат. УДОБНО НОСЕЊЕ : Geeti Beauty обезбедува флексибилна памучна лента за трепки која ви овозможува бестежинско, безболно, без напор искуство со трепките. Ќе имате најголемо ниво на удобност за целодневно носење. СОВРШЕН ПОДАРОК : Нашите прекрасни комплети за трепки прават совршен подарок за пријателите и најблиските. Совршен за родендени, Божиќ, Денот на Вљубените или какви било други прослави. Геети Убавината Е производ во кој ќе уживаат сите : без разлика дали сте почетник или напреден. 2 РАЗЛИЧНИ КОМПЛЕТИ : Ако барате класични и безвременски трепки што можете да ги носите секојдневно или за специјални прилики, тогаш пробајте го нашиот Глам Комплет. Ако сакате да бидете повеќе задебелени букви и да издвоите, пробајте го нашиот Драматичен Комплет. Совршено ако веќе имате искуство со лажни трепки. Запознајте Го Искуството За Убавина На Гети еден од еден вид рачно изработени, вегански и трепки без суровост. Секој луксузен пар е направен со мека вештачка коса и флексибилна лента која обезбедува удобно носење. Користете кој било од нашите комплети за да го подигнете вашиот изглед, без разлика дали изведувате природни, флертувачки или смели, имаме пар трепки за вас. 2 Различни Комплети Со 4 Различни Стилови Geeti Beauty нуди 2 уникатни комплети за трепки. Секој комплет вклучува 2 пара трепки во 4 различни стилови. Ако изведувате класичен, безвременски изглед, одлучете се за нашиот Глам комплет. Бејбидол и Пон-Пет ви го дава тој природен мек глам изглед што ќе ги сврти главите. И ако сакате нешто похрабро што ве издвојува од толпата пробајте го нашиот Драматичен комплет во Стилови Роденденска Девојка И Манеатер. Совршени За Сите Очи нашите трепки се совршени за секоја форма и големина на очите. Можете да контролирате како се вклопува трепката со едноставно отсекување на надворешниот агол до саканата должина. Пенкало За лепак Вклучено Погодно вклучено во секој комплет е нашето Пенкало За Лепак Во Црно, овој практичен производ ќе го олесни искуството со апликацијата за трепки од кога било. Ова револуционерно пенкало ви помага беспрекорно да ја нанесете трепката и се удвојува како течен ајлајнер.

Избор на клиенти

Лесен вентилатор автоматско цветање волуменски трепки .03 .05 .07 C CC D DD Curl Mixed Self Fanning Las Mix 8-15mm 1 Втор цветни Свеж
Лесен вентилатор автоматско цветање волуменски трепки .03 .05 .07 C CC D DD Curl Mixed Self Fanning Las Mix 8-15mm 1 Втор цветни

Материјал : PBT, 100% направено со рака 100% без суровост Тоа е мат фиока за екстензии на црно трепки Лесно за р

DEN 2.67
Лесни трепки за вентилатори и екстензии на трепките Премиум сингл | Дебелина од 0,05-0.07мм | Должина од 8-16мм | Заврши за Свеж
Кутија за Пакување трепки од хартија Кутии За Трепки Пакување 10мм-25мм Трепки Случај Рефус Свеж
Кутија за Пакување трепки од хартија Кутии За Трепки Пакување 10мм-25мм Трепки Случај Рефус

Празната кутија за трепки е изработена од сигурен материјал, така што можете да ја користите со доверба.

DEN 3.00
Втора Кожа Трепки Сајури боку02 За Стрели В Ф-04Е/докомо ДФЈ04Е-АБВХ-199-К036 Свеж
Втора Кожа Трепки Сајури боку02 За Стрели В Ф-04Е/докомо ДФЈ04Е-АБВХ-199-К036

Гаранцијата на производителот не може да се примени Производител Број На Модел : DFJ04 EABWH199K036 Arrowsvf04 E / docomo �

DEN 1.33
Ардел - двојно до 203 лажни трепки, црно еднократно Свеж
Ардел - двојно до 203 лажни трепки, црно еднократно

2 пара очни капаци во 1 слоевит / двоен ефект Поцелосен подебел изглед 100% човечка коса и еднократно...

DEN 1.00
Кутија За Пакување Трепки Од Хартија Кутии За Трепки За Пакување Трепки За Пакување Ленти Празен Случај Свеж
Кутија За Пакување Трепки Од Хартија Кутии За Трепки За Пакување Трепки За Пакување Ленти Празен Случај

Сигурен материјал, стабилни перформанси и долг работен век Лесен е за употреба и ви носи многу погоднос�

DEN 3.00
МАГЕФИ 30 Парчиња Кутија За Пакување Трепки, Празни Кутии За Трепки Кутија За Трепки Пакување Сјајна Хартија Кутија За Складирање Свеж Попустот
Комплет за Трепки со магнетски Ајлајнер, водоотпорен комплет за лажни трепки Лесен За нанесување шминка за жени Свеж
iENVY ОД БАКНЕЖ Толку Wispy 08 Мулти Пакет 5 Пар Трепки Направени Од Врвна Човечка Коса KPEM67 Обемни Wispy Стил Свеж
iENVY ОД БАКНЕЖ Толку Wispy 08 Мулти Пакет 5 Пар Трепки Направени Од Врвна Човечка Коса KPEM67 Обемни Wispy Стил

Направено Со Премиум 1ооо% Реми Коса Средна До Долга Должина За Создавање Обемен Стил Погоден За Носител

DEN 3.33
Кутија за пакување трепки 10/20/30/40/50/100 парчиња Празни Хартиени Кутии Бело Пакување На Трепките Масовна Шминка Свеж